Poďme na pláž

Poďme na pláž

Kategórie: Plavky

Sexy bikiny, skvelé slnečné okuliare a štýlová plážová taška… Leto už nezadržateľne klope na dvere. Všetci budeme potrebovať trendy veci na pláž. Keď začnete hľadať tie správne, tak sa určite zastavte v Marks & Spencer. Okrem toho, že budete v súlade s aktuálnymi trendmi, získate aj pridanú hodnotu v podobe užitočných inovácií.

Chráňte svoje oči

Slnečné okuliare by sme mali nosiť každý deň (a to nielen v lete). Pri ich kúpe sa pozrite na to, či majú filtre blokujúce škodlivé UVA a UVB žiarenie. Marks & Spencer ponúka široký výber modelov, ktoré nielen chránia vaše oči, ale sú tiež skvelým módnym doplnkom. Okuliare “mačacie oči” od Marks & Spencer sú ozajstným hitom tejto sezóny.

Všetko na dosah

Na pláži potrebujeme aspoň tucet vecí. Opaľovací krém, oblečenie na prezlečenie, niečo na pitie/počúvani­e/čítanie… Zoznam je zvyčajne dlhý. Skoro všetko sa vojde do modernej slamenej tašky Marks & Spencer. Tento model a mnoho ďalších nájdete v Marks & Spencer.

V bikinách nielen na pláž

Správne bikiny sa dajú nosiť nielen na pláž. Prečo si ich nezobrať aj počas prechádzky prímorským letoviskom? Aj mimo pláže si tak užijete krásu svojho opáleného tela. Ukážte svoje nové plavky z Marks & Spencer aj mimo pláže.

Vylepšite svoju postavu za minútu

Väčšina celých plaviek od Marks & Spencer boli navrhnuté tak, aby urobili vaše bruško ploché. “Kontrola bruška” funguje dvoma spôsobmi. Po prvé: robí telo vizuálne štíhlejšie vďaka šikovne nazbieranej látke v oblasti bruška. Po druhé: fyzicky znižuje veľkosť tela vďaka špeciálnej podšívke, ktorá je používaná aj pri formujúcej a zoštíhľujúcej spodnej bielizni.

Odolné voči chlóru

Plavky Marks & Spencer sú vyrobené zo špeciálnej látky, ktorá je odolná voči chlóru priemerne o 120 hodín dlhšie ako tradičné materiály. Keď máte na sebe plavky z Marks & Spencer si môžete byť istí, že si bazén vychutnáte bez obáv, že sa bikiny roztiahnu alebo vyblednú.

Každý kus je dostupný samostatne

Marks & Spencer vám umožní navrhnúť si vlastné plavky. V predajni síce uvidíte možnosti, ktoré sa k sebe hodia, no môžete bez obmedzenia zapojiť svoju fantáziu. Môžete miešať farby jednotlivých dielov, vzory a predovšetkým veľkosti.

Štítky: bikini, m&s, marks&spencer, plavky, brýle, sluneční brýle