Karen Millen otvorila obchod v Bratislave

Karen Millen otvorila obchod v Bratislave

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Ostatné

Značka Karen Millen patrí k veľkým úspechom britskej módy. Ponúka luxus, ktorý je dosiahnuteľný. Karen Millen – to sú modely, do ktorých sa oplatí investovať. Karen Millen vyzdvihuje pôvab žien po celom svete a teraz ju nájdete aj na Slovensku. Predajňa Karen Millen je otvorená od 5. októbra v nákupnom centre Eurovea na nábreží Dunaja.

História značky siaha do roku 1981, kedy sa Karen Millen začala predávať na hornom konci hlavnej triedy v Londýne. Narodila sa značka, ktorá ponúka luxus za dostupné ceny. Spektrum každej kolekcie prináša nadčasové súčasti moderného šatníka. Veľký dôraz je kladený na kvalitu so zmyslom pre detail. Modely doslova lichotia postave a nádherne sedia. Všetky kúsky Karen Millen sú vytvárané v in-house ateliéri. Len tak sa dá zabezpečiť aby boli naplno nasiaknuté jej štýlom.

V roku 2011 Karen Millen oslávila 30 rokov medzinárodného úspechu. Vlajkové obchody nájdete v mestách ako Londýn, Madrid, New York, Moskva , Berlin, Sydney, LA, Hong Kong, Paríž a teraz aj v Bratislave. Značka je dostupná vo viac ako 350 obchodoch. Práve rozšírenie po svete dokazuje jej trendovosť.

Zdroj: www.mapaobchodov.sk