Plesová sezóna s Make-up Studiom

Plesová sezóna s Make-up Studiom

Kategórie: Ostatné

Obdobie plesov je na spadnutie. Dôležité je vyniknúť. Okrem šiat a vlasov je to samozrejme make-up, ktorý netreba podceniť. Make-up Studio a jeho profesionálky to samozrejme vedia, a preto slávnostné líčenie na plesovú sezónu je samozrejmá súčasť ponuky týchto dní. Zverte sa do rúk profesionálok z Make-up Studio…budete hviezdou večera.

Okrem toho je v predaji bohaté portfólio produktov, ktoré sú doslova základnou výbavou každej ženy v tomto období. Stačí si vybrať z našich bestsellerov.

Mascara dodávajúca neskutočný objem. Vďaka svojej silikónovej kefke krásne oddelí a zvýrazní mihálnice. Po 2–3 vrstvách mihálnice majú efekt umelých rias. Produkt je ideálny do každej kabelky. Táto mascara patrí medzi novinky v ponuke.

Vypaľované očné tiene z radu lumiére, sú extra tvrdé, ale zároveň intenzívne. Každá farba má základnú intenzívnu čiernu farbu, doplnenú nádherným žiarivým farebným prevedením a leskom. Použitie ako očné linky, očné tiene a luxusné dymové oči.

Farebné pigmenty sú práškové tiene, ktoré môžu byť použité ako samostatný očný tieň alebo na zvýraznenie intenzity iných očných tieňov. Vďaka čistému pigmentu majú nádhernú intenzitu farieb a výborne držia.

28 krásnych, vysoko krycích odtieňov make-upu. Extrémne krytie a vynikajúce farebné pigmenty. Základ je možné fixovať transparentným púdrom. Prekrýva tetovania, pigmentové škvrny a je rovnako vhodný na prekrytie akné a nedostatkov pleti.

Dokonalý a komfortný rúž na pery, ktorý ich udržuje hladké a jemné. Má dlhotrvácny účinok a je dostupný v matných aj perleťových tónoch. Dostanete vo viacerých baleniach