Ktoré kúsky na jar bohato znosíte?

Ktoré kúsky na jar bohato znosíte?

Kategórie: Dámske oblečenie, Šperky

Tiež už sa iste tešíte na pomaly sa blížiacu jar a lúče slnka, ktoré nás začnú poriadne hriať. Odložíme kabáty, bundy, šály a čiapky, teplé svetre a hrejivé sukne. Oblečieme zase po čase ľahšie materiály a oblečenie, ktoré nie je tak hrejivé, zato je pohodlné a slušivé. Ktoré kúsky si určite kúpiť a s príchodom jari ich zaradiť do šatníka?

Jarná módaJarná móda

Vyberte obľúbené sukne

Určite začnite nosiť sukne, ak ste ich na zimu odložili. Sukne robia ženy ženskejšie, príťažlivejšie, jemnejšie, ale aj s ich pomocou získavame svoju ženskú energiu a silu. Vedeli ste napríklad, že sa má sukňa vyzliekať cez hlavu, aby sme nekazili kužeľ, ktorý s našou postavou tvorí, a pri vyzliekaní energiu „nezvliekli“? No neznie to zaujímavo? Za skúšku to určite stojí. Najlepšie sú dlhé sukne, ale ak sa cítite dobre v krátkej, smelo do ich nosenia.

Populárne riflové bundy

Už mnohokrát sa do módy vrátili rozmanité riflové bundy a rovnako tak je to aj teraz. Nosili sa už v minuloročnej sezóne a aj tento rok s nimi zažiarite. Vybrať si môžete z rôznych odtieňov modrých, a tak si vyberiete, či už máte rady tmavší alebo svetlejší variant. Aj strihy sú rôzne, niekto radšej kratučkú bundu siahajúcu ani nie do pása, niekto chce radšej mierne dlhšiu.

šperkyšperky

Ozdobte sa šperkami

Šperky nemusia byť vždy len z drahých kovov. Pekné, sexy a vždy populárne sú napr. zaujímavé kožené náramky. Je na vás, či zvolíte jednoduchý splietaný náramok, ktorý tvorí iba koža, alebo vyberte niektorý, ktorý je doplnený oceľovým šperkom, cvočkami, drevenými korálkami alebo inými ozdôbkami. Dostanete ich za skvelé ceny, krásny náramok kúpite už za cca 6 €. Vyberať môžete ako prírodné hnedé a čierne odtiene, tak nájdete aj náramky farebné – ružové, biele so srdiečkami, modré a hnedé so štvorlístkom a mnohé iné.

Nezostáva, než si kúpiť novú rifľovú bundu, krásnu sukňu a začať sa tešiť z tepla.