Calzedonia zbrojí na tohtoročnú sezónu

Calzedonia zbrojí na tohtoročnú sezónu

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Legíny, Značkové oblečenie

Taliansku značku Calzedonia vám asi nie je nutné nejako zvlášť predstavovať. Táto štýlová módna značka pravidelne prináša atraktívne sezónne kolekcie pančuchového tovaru, legín, ponožiek a plážovej módy. Čo je v kurze tento rok pre prvú polovicu roka?

Calzedonia má aktuálne viac ako dvetisíc obchodov v takmer päťdesiatke krajín sveta. Medzi zákazníkmi je obľúbená predovšetkým vďaka originálnemu dizajnu, ktorý sleduje aktuálne trendy. V neposlednom rade má tiež Calzedonia skvelý pomer ceny a vysokej kvality spracovania svojich produktov.

Calzedonia a jej tváre

Globálnou tvárou pančúch značky Calzedonia je svetoznáma a hollywoodska star Julia Roberts. Tá so značkou spolupracuje už niekoľko rokov a je dokonalým stelesnením jej DNA a všetkých hodnôt, ktoré značka vyznáva.

Julia je úspešná, atraktívna a elegantná žena mnohých tvárí – jednoducho pravá štýlová ikona. V Českej republike spolupracujú so značkou Calzedonia mnohé štýlové modelky a celebrity ako Zorka Hejdová, Renata Langmannová, Karolína Mališová, alebo Nikol Švantnerová.

Kolekcia s Nikol

Práve Nikol Švantnerová si značku vybrala k nafoteniu lokálnych materiálov, ktoré môžete v priebehu prvého polroka nájsť na predajniach, internete, alebo priamo u Nikol na Instagrame. Nikol prezentuje kolekciu Calzedonia pre sezónu jar a leto 2020. Kľúčovými a cool produktami nadchádzajúcej sezóny sú hrejivé a kašmírové modely, legíny a kolekcia pančúch pre každodenné nosenie.

Nikol hovorí, že Calzedonia ako značka ju baví, pretože má ako klasické a nadčasové basic kúsky, tak aj tie originálne a jedinečné. Práve tie udávajú v módnom svete pančúch tón. Inšpirujte sa Nikol Švantnerovou a buďte za hviezdu s produktmi Calzedonia aj vy! Ich kúsky vás urobia nielen krajšími, ale doplnia skvele každý outfit a look.

Zdroj foto: Calzedonia

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Calzedonia, kolekcia, rok 2020, jar a leto 2020