Calzedonia zbrojí na leto 2020

Calzedonia zbrojí na leto 2020

Kategórie: Dámske oblečenie, Plavky, Topy, tričká, tielka

Značka Calzedonia už zbrojí na leto 2020 a vydala edíciu plaviek a plážovej módy. Kolekcia The Globetrotter Edition.

Vydajte sa s nami dnes aspoň na pomyselnú cestu medzi morom a pevninou s novou kolekciou Calzedonia, kým na ňu pôjdete skutočne. Kolekcia plážového oblečenia Calzedonia leto 2020 mieri do úplne nových destinácií.

Pevnina

Kolekcia plaviek Calzedonia sa v sezóne leto 2020 vydáva na Stredný Východ, na cestu plnú exotických plodov a korenia. Putovanie začína v Marakéši, pokračuje do púšte Merzouga a prašnými cestami ďalej až do centrálnej Afriky.

Základom kolekcie sú hrejivé tóny s koreneným nádychom, ktorý nás zahalí atmosférou souku Jemaa el-Fna. Nájdeme v nej veľa odtieňov žltej, vrátane farby horčice, curry a šafranu. Objavuje sa tu tiež červená v tóne škorice, chilli a zázvoru. Túto farebnú kombináciu oživuje svieža zelená a výrazná terakota.

Letná karavána potom vstupuje do pralesov centrálnej Afriky v honbe za zlatom. Textúru modelov vyzdvihujú zlatisté a trblietavé prepletané remienky. Svoje miesto má v kolekcii aj bohémsky štýl – nájdeme v nej vrchné aj spodné diely plaviek so zaväzovacími stužkami, vrchné diely cez jedno rameno s nohavičkami typu culottes s kruhovými detailmi aj balkonetky s modernými Etno vzormi.

More

Nech žije blahodarná sila mora! Ponorte sa do modrej, niekde medzi Stredozemným morom a oceánom. Má mnoho odtieňov od temnej až po tyrkysovú. V nadchádzajúcej sezóne sa objaví na plavkách s moderným, trojrozmerným vzorom, ktorý kombinuje reliéf s drobnými volánikmi, ktoré pripomínajú morské vlny. Hold trendovému námorníckemu štýlu s retro nádychom.

To vzdávajú dva modely plaviek v kocke Vichy, prvý z nich má trojuholníkovú podprsenku s drobnými skladmi, ktoré zaujímavým spôsobom stvárňujú klasické námornícke pruhy, druhé plavky majú balkonetku vo vintage štýle.

Jednotlivé modely majú farebné zdobenie v najrôznejších odtieňoch, ktoré odkazujú na slnko a slanú vodu. Niektoré kúsky nás prenesú do prostredia luxusného yacht klubu, ako napríklad celo čierny model z kovovými vložkami v zlatej farbe alebo sexy trikini.

Kolekcia vykazuje tiež orientálny vplyv, objavujú sa v nej potlače, ktoré pripomínajú typické marocké dlaždice s modrobielym vzorom.

Plážová móda a Karolína Mališová

Kolekciu plážovej módy Calzedonia si obľúbila aj česká modelka Karolína Mališová. Modely pre sezónu leto 2020 využila na krátku dovolenku na kanárskom ostrove Tenerife.

Jej bezchybné krivky skvele zdôraznili čierne bikiny Audrey s volánikovým lemom a glitter efektom. V dokonalom kontraste s čiernym Kanárskym pieskom vynikli biele bikiny Barbara s trblietavými detailmi.

Karolína dobre vie, že tohtoročným hitom sú geometrické potlače, a tak si do kufra nezabudla pribaliť ani zelené bikiny Amelia v retro strihu. Skúste byť hviezdou aj vy a kúpte si niektorý z kúskov kolekcie plážovej módy Calzednonia leto 2020!

Zdroj foto: Calzedonia

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Calzedonia, leto, plavky, kolekcia plaviek, plážová móda