Plavky pre rok 2014. Pre ženy aj mužov

Plavky pre rok 2014. Pre ženy aj mužov

Kategórie: Plavky, Pánske oblečenie

Leto je tu a s ním aj čas dovoleniek pri mori alebo pri jazere, dni strávené na záhrade pri bazéne alebo na plavárni. V každom prípade budete potrebovať plavky. Bez tých to jednoducho nepôjde. No a ak chcete byť trendy, mali by ste vedieť čo tento rok letí. S čím na pláži zažiaria ženy?

1. Kvety aj bodky

Rovnako tak ako sú tento rok kvetové vzory in na šatách, nohaviciach atď., sú super aj na plavkách. Z každej ženy urobia romantickú bytosť. Ale pozor, slušia hlavne tým drobným. Ďalším horúcim hitom budú bodky. Vyberajte kombináciu výrazných farieb. Ak nechcete na pláži alebo pri bazéne veľmi vyčnievať, siahnite napríklad po kombinácii šedej s ružovými alebo s tyrkysovými bodkami.

bodkované plavky; zdroj: bfashion.combodkované plavky; zdroj: bfashion.com

2. Háčkovanie

Nemusí ísť o celo háčkované plavky. Poznáte to – niekedy je menej viac. Najkrajšie sú hladké plavky s háčkovanými prvkami (napríklad na chrbte alebo na bokoch). Tieto plavky pristanú každej postave a vyzerajú naozaj krásne a luxusne.

3. Prúžky a prestrihy

Prúžky a prestrihy môžu byť poriadne sexy, ale pozor. Horizontálne pruhy a rovnako tak prestrihy vedia tiež opticky rozšíriť postavu. Sú vhodné teda naozaj len pre tie ženy, ktoré majú štíhlu figúru. Ak vaša postava nie je dokonalá, ale napriek tomu túžite po prestrihoch či prúžkoch, skúste ich vo zvislej forme.

plavky s prestrihmi; zdroj: asos.complavky s prestrihmi; zdroj: asos.com

A nesmieme zabúdať ani na mužov. V čom budú oni tento rok vyvádzať vo vlnách?

1. Pestré farby

Na čiernu alebo tmavo modrú zabudnite. Tento rok je potrebné sa trochu odviazať a obliecť si plavky pestrofarebné v krikľavých farbách. Tou najlepšou voľbou bude kanárikovo žltá, limetková akvamarín… Pre tých čo sa na to necítia si môžu kúpiť plavky vo svetlejších tónoch.

v takých plavkách budete in; zdroj: asos.czv takých plavkách budete in; zdroj: asos.cz

2. Voľte najlepšie slipové

Do módy sa vracajú plavky slipové, ktoré sú dosť vykrojené. Ale budú sa nosiť aj boxerky s kratšou, ale aj dlhšou nohavicou. Plavky šortkového strihu tento rok trochu ustupujú. Ale hanbu si s nimi neurobíte. Len voľte tie, ktoré nemajú nohavicu dlhšiu než je vaše stehno. Šnúrky v páse aj vrecká sú v poriadku.

plavky šortkového strihu áno, ale nad kolená; zdroj: asos.czplavky šortkového strihu áno, ale nad kolená; zdroj: asos.cz

Úvodná fotka: bfashion.com

Štítky: dámske plavky, pánske plavky