Jarná kolekcia od Levis: Super Future

Jarná kolekcia od Levis: Super Future

Kategórie: Dámske oblečenie, Džínsy, Jeans, Rifle, Pánske oblečenie, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Jarná kolekcia Levis je ako DJ módy, ktorý mixuje vypilovaný ležérny štýl našich otcov, nostalgiu inšpirovanú deväťdesiatymi dohromady s cool a inovatívnymi strečovými materiálmi. Suma sumárum – to najlepšie z minulosti, včerajška, dneška aj zajtrajška.

Vyvíjať sa, prinášať iné pohľady, bez strachu skúšať nové veci – to chce asi každý. A to je tiež životný štýl 21. storočia. Je to éra inovátorov. Éra, v ktorej sme vďaka novým technológiám neustále v strede diania. A tiež éra, ktorá to najlepšie z minulosti pretavuje do ešte úžasnejšej budúcnosti.

Super Future

Toto je Super Future – super budúcnosť, a práve sem mieri nová jarná kolekcia Levis. Levis tu funguje ako smerovače a DJ módy, ktorý mixuje vypilovaný ležérny štýl dôb minulých, súčasných a budúcich v niečo, čo sme si mohli nedávno len veľmi ťažko predstaviť.

To všetko nájdete pekne pohromade poskladané v unikátnej cool kolekcii Super Future. Kolekcia, ktorá je mixom toho najlepšieho a ktorá je zároveň novátorská aj dôverne známa.

Aká bude naša budúcnosť?

Super budúcnosť bude o úplne nových štýloch, materiáloch, strihoch a prevedeniach. Bude ako súčasná jarná kolekcia Levis, v ktorej sú dámske džínsy Balloon a pánske nohavice XX Chino. Teda dva klasické kúsky Levis, ktoré boli prepracované do najmodernejšej podoby.

A jarná sezóna 2020 je v Levis o uvoľnení a pohodlí. Pre mužov to znamená rovnaké nohavice voľnejšie v stehnách, ako ponúka rozšírený rad džínsov Levis 501'93. A pre ženy sú to oblé siluety a voľné ležérne strihy ako po otcovi, napríklad džínsy Balloon. Je to zmes všetkého, čo ste v deväťdesiatkach milovali – voľnejšie strihy, iróniu a štýl inšpirovaný ulicou, ale prepracované pre súčasnosť.

Nové logo a farebnosť kolekcie

Novinkou jarnej kolekcie je aj nové logo inšpirované fontom Sans Sherif z 90. rokov. Kým proporcie sa zväčšujú, logá sa zmenšujú a stávajú sa len sofistikovaným doplnkom. Paleta farieb je jemnejšia, neutrálnejšia, pastelové farby a odtiene okrovej sa pohrávajú s ľadovo modrou, oceľovo sivou a tmavo červenou. Je to dospelý prístup k obliekaniu, ktorý neobetuje hravosť.

Zdroj foto: Levis

Štítky: Levis, jarná kolekcia, Super Future