Levis a Snoopy 2019

Levis a Snoopy 2019

Kategórie: Dámske oblečenie, Džínsy, Jeans, Rifle, Pánske oblečenie, Topy, tričká, tielka

Chcete na tohtoročnú jar a leto originálnu, a pritom klasickú denim módu? Máte radi nadsádzku, vtip a nie sú vám cudzie filmové a komiksové postavičky? Potom je vaša voľba jasná – kúpte si nejaký šik kúsok značky Levis so Snoopym!

Tento rok sa totiž celý gang Peanuts pridal k Levis. Snoopy a jeho kamaráti z Peanuts zabrali džínsy, tričká, mikiny, džísky, dokonca aj ponožky! Charlie Brown, Linus, Lucy alebo Peppermint Patty dodávajú hravosť klasickým kúskom Levis. S nimi určite neoľutujete!

Hravá a vtipná kolekcia

Pretože je samozrejmé, že rovnako ako komiksu Peanuts, kolekcii jarno letného denimu Levis x Snoopy 2019 nechýba vtip a humor. Po minuloročnej úspešnej spolupráci Levis x Snoopy 2018 sa znovu vracia nielen milovaný bígl karikaturistu Charlesa Schulza, ale aj ďalšie postavičky z kultového komiksu.

Kvalita s humorom

Obe značky – Levis i Peanuts, zaujímajú v americkej kultúre dôležité postavenie a predstavujú silné emocionálne spojenie s generáciami fanúšikov aj väzbu na kalifornskú Bay Area. A je samozrejmosťou, že obe značky vždy kladú dôraz na kvalitu, ale nikdy sa neberú príliš vážne.

Odráža sa to nielen v potlačiach kolekcie, ale aj na dizajne jednotlivých kúskoch. Napríklad unikátne jasne žlté nášivky a detaily na vnútorných vreckách džínsov. Potlače v trende súčasného streetwearového kultu stelesňujú optimistického ducha, typického pre Peanuts i Levis.

Či už je to Snoopy, spiaci na vrchole loga Levis Batwing, Peppermint Patty a Marcie, ktoré klebetia nad slovami „Girl Talk“, alebo laserom leptané džínsy s celou bandou Peanuts. Skrátka kolekcia bezpochyby nadchne nielen deti, ale aj starých rodičov a všetkých medzi nimi.

Zdroj foto: Levis

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Levis, Snoopy, Peanuts, komiksové postavičky, nová kolekcia Levis x Snoopy 2019, denim, džínsy