Nová kolekcia Levis: v znamení Logománie

Nová kolekcia Levis: v znamení Logománie

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske topánky, Džínsy, Jeans, Rifle, Pánske oblečenie, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Máte radi denimový štýl? A značkovú džínsovú módu? Potom vás iste poteší nová kolekcia značky Levis. Je tak trochu iná – výrazne logovaná. V Levis podľahli značnej Logománii. Pôjdete do toho s nimi a zaobstaráte si niektorý kúsok?

Ale nie je to len Levis, všeobecne sú veľké, výrazné a početné logá na kúskoch odevov obľúbené a v kurze. V každom prípade sa tak hneď spozná, kto je, na koho strane a ktorej značke fandia. A Levis je pre okolie veľmi čitateľný a frčí.

Jeho obľuba výrazných log značku odkryla

Ale za Levi's® sa snáď nikto hanbiť nemusí. A trošku pokrivený hold jej dávajú aj iné značky, keď ju kopírujú. Napríklad ich Batwing logom sa prezentuje iná americká značka, ktorá vznikla ani nie pred 25 rokmi… Levis to zistil vďaka fanúšikom.

Batwing logo sa ale zrodilo už v roku 1967 s ním aj prvé tričká s logom na prsiach, vtedy obľúbené najmä hipíkmi. A samo toto spešl Batwing logo vychádza z tvaru oblúkov na zadných vreckách už prvých džínsov na svete, ktoré Levi Strauss patentoval v roku 1873.

S Levi's® máte navyše na výber

  • Môžete si zaobstarať tričko s Batwing logom v rôznych farbách, najobľúbenejšia je samozrejme originálna červená.
  • V Levi's® Print Baru na Václavskom námestí v Prahe vám tričko dokonca potlačia logom s vaším menom alebo s rôznymi grafickými motívmi.
  • Comeback oslavuje aj športové logo navrhnuté pre americký olympijský tím z roku 1984.
  • V jesennej kolekcii sa logá dostali tiež v pásoch ako pásiky na džínsy alebo rukávy džísok a mikín, niektoré bundy ich majú ako elastické lemy v páse aj na zápästí.
  • A o doplnkoch, ako sú čiapky, bundy a ruksaky, ani nehovoriac, objavujú sa dokonca na topánkach.

Skrátka nová kolekcia Levis je skutočne logovanie ako sa patrí.

Zdroj foto: Levis

Autor: Pavla Košík Jelínková