Módne fantázie na jar a leto 2016

Módne fantázie na jar a leto 2016

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Džínsy, Jeans, Rifle, Legíny, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Neviete čo si obliecť túto jar a leto? A čo skúsiť niečo z kolekcie Sportalm?

Ľahká, inšpiratívna a rôznorodá. Taká je jarná a letná kolekcia 2016 od Sportalmu, ktorá sa skladá z radu Avalon, Grand Tour, Capri Brights, Mash up.

Avalon a Grand Tour

Inšpirovaný ríšou Avalonu je prvý rad, nekonečnými rozlohami púšte a životom beduínov zase druhý rad – Grand Tour. Obe kolekcie sú uvoľnené, ležérne a s prvkami ethno, plné minerálnych odtieňov a nevšedných hadích vzorov.

Grand Tour a Capri Brights

Okrem toho kolekcie Grand Tour a Capri Brights majú k dobru ešte mimoriadnu ľahkosť vďaka letným materiálov, ako sú šifón a hodváb, s rozpustenými siluetami širokých strihov. Štýl a dizajn všetkých troch radov je plný návratu k prírode, z ktorej sa inšpirujú, a pekne harmonicky sa v nich snúbi ako štýl a farba, tak materiál a prevedenie.

Mash up

K týmto parádnym trom radom sa pridáva ešte kolekcia aktívny welness Mash up, s mnohými zaujímavými plážovými modelmi, plavkami a doplnkami k moru, na kúpalisko aj do prírody. Okrem toho Sportalm má v rukáve aj ďalšie kolekcie, ktoré sú už nejakú dobu dostať. Sú to Emotion a Ski Fashion.

Emotion

Emotion je kolekcia určená pre voľný čas. Prezentuje chic elegantný životný štýl s dôrazom na jemnú sexy ženskosť. Môžete ju využiť do mesta, alebo na návštevu nejakej športovej udalosti ako je golf alebo tenis. V tom prípade je kolekcia Sportalm Emotion plná originality a farebnosti tá správna voľba.

Ski Fashion

Patrí k jednej z najúspešnejších kolekcií značky Sportalm. Vyznačuje sa ponukou pre aktívnych lyžiarov a športovcov, a to v trendy a módnom dizajne. Všetky kúsky zaujmú premyslenými detailmi ako napríklad sú skipas vrecko a vrecko na okuliare.

Zdroj foto: Sportalm

Štítky: jarná a letná kolekcia, 2016, Sportalm, šaty, tričká, nohavice, blúzky,