Hravá jarná kolekcia Tally Weijl 2013

Hravá jarná kolekcia Tally Weijl 2013

Kategórie: Dámske oblečenie

Obchody už sú plné jarných kolekcií plných skvelých módnych tónov. Aj počasie sa už upokojilo, aj keď nám určite zima bude ešte ukazovať svoju silu, tak jar už je pomaly za dverami. Už aj švajčiarska značka Tally Weijl vám prináša novú jarnú kolekciu 2013.

Poďme sa teda spoločne pozrieť na ukážku z ich novej sezóny. Pripravte sa na sviežu jar s hravosťou a štýlom! Čo vám táto kolekcia prináša za trendy? Na čo sa značka pre túto sezónu špecializuje? To hneď samy uvidíte.

Tally Weijl jar 2013

Mystika, orient, geometrické tvary, hravý dizajn, pastelové farby aj veľké kvety – všetky tieto jarné trendy môžete uvidieť a na seba obliecť z jarnej kolekcie Tally Weijl 2013. Táto značka sa proste ničoho nebojí. Môžete obliecť komické tričká so sexy sukňou, geometrické legíny so svetríkom alebo skombinovať kvetované legíny a geometrické tričko. Túto jar jednoducho nie je nič tabu!

Odlišujte so svojím dizajnovým oblečením a buďte hviezdou slnkom preliatych jarných ulíc!

Zdroj: http://www.tally-weijl.com/

Štítky: Tally Weijl, Tally Weijl jar 2013, jarná kolekcia 2013, jarné trendy 2013, Tally Weijl orient, Tally Weijl kvetované oblečenie, Tally Weijl geometrické oblečenie