Jarná kolekcia Tally Weijl: Hravosť a sloboda

Jarná kolekcia Tally Weijl: Hravosť a sloboda

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Dámske topánky, Džínsy, Jeans, Rifle, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

A je to tu! Nová jarná kolekcia Tally Weijl dorazila na pulty obchodov! A či nesklamala svojou originalitou? Na to vezmite jed, že nie! Na čo sa teda môžete v jarnej kolekcii tešiť?

Divoké, krikľavé, slobodné

Tak by sa dali nazvať kúsky z kolekcie TALLY WEIJL. Nebojte sa ale, že oblečenie nie je nositeľné. Ponúka sa veľa krásneho oblečenia, ktoré využijete ku všetkým príležitostiam. Jarnú kolekciu sprevádzajú hravé vzory, strapce a čipky. Všetko je dokonale kombinovateľné s ostatnými kúskami, čo vykúzli originálny outfit aj z džínsov a košele. Kolekcia Tally Weijl ponúka veľa košieľ, tuník alebo vestičiek, ktoré sa do nasledujúceho jarného počasia skvele hodia. A až nastane skutočná jar a teplota sa vyšplhá k príjemným 20tim stupňom, určite využijete aj pestrú ponuku kraťasov v rozmanitých farbách, alebo ľahkých sukienok. V ponuke sú aj džínsy a ostatné farebné nohavice.

Žena mnohých tvárí

Predveďte ostatným, ako ste flexibilné a koľko krásy sa vo vás skrýva. Kolekcia ponúka hneď niekoľko outfitov pre rôzne príležitosti. Vyskúšajte pohodlný svetrík krémovej farby s hlavou leoparda a nohavice s týmto motívom. Uvidíte samy, aké jednoduché je z týchto dvoch kúskov vytvoriť krásny komplet, v ktorom sa budete cítiť nielen dobre, ale aj sexi. Doplňte kabelkou v príslušnej farbe a okúzlite svoje okolie. Ak sa chcete cítiť viac sexy ale aj decentne, vyskúšajte ľahké biele šaty so šnurovaním, ktoré môžete doplniť farebným svetríkom a listovou kabelkou. Ak ste viac rebelka, ponúka sa aj alternatíva v čiernych čipkovaných šatách. Vhodným doplnkom je aj džínsová vestička. A ako ďalší z mnohých sa ponúka aj skvelý outfit do školy. Krásna biela košeľa so vzorom na ramenách, ktorá už sama o sebe pôsobí veľmi vkusne. Môžete ju kombinovať ako s nohavicami, tak aj so sukňou. V oboch outfitoch budete pôsobiť čarovne.

Navštívte jarnú kolekciu Tally Weijl a zaručene si vyberiete.

zdroj: www.tallyweijl.com

Štítky: jar 2013, Tally Weijl, jarná kolekcia Tally Weijl