Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!

Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Legíny, Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Adventný čas začal, upratovanie a pečenie je v mnohých domácnostiach v plnom prúde, rovnako ako zháňanie darčekov. Štedrý večer je tu za pár dní. Premýšľali ste, čo si k vianočnému stolu oblečiete?

niekto si vianočnú módu neschováva len k stromčeku, ale vyrazí v nej aj von – napríklad do škôlky

Pretože vianočný čas je časom pohody, pokoja a radosti, tak sa takto nalaďte aj v obliekaní! K vianočnému stolu na seba hoďte slušivé, pohodlné aj vtipné kúsky. Keď siahnete po niečom s vianočnými motívmi, neoľutujete, tie sú dnes IN.

môžete sa vianočne zladiť ako pár

Na vianočnej vlne

Tak sa nalaďte na vianočnú nôtu už svojim oufitom! Trendy sú IN a vyčaria úsmev na tvári ešte pred rozbaľovaním darčekov pod stromčekom. Dostať sú predovšetkým svetríky s aplikáciami a nórskym vzorom ktoré neomrzia snáď nikdy (aspoň vždy v zime každú zimu a na Vianoce nie), veľmi frčia vzorované gamaše, mikiny, pre dámy šaty a tuniky s neprebernými pestrými vianočnými vzormi – niekedy klasickými a inokedy vtipnými.

alebo pojmite vianočný outfit ako celá rodinka

Aké teda frčia motívy?

  • soby vo všetkých podobách
  • ďalšie zvieratká – mačky, tučniaky, koníky, medvede, ovečky a psy
  • motívy vianočných čiapok a čiapočiek
  • Santa Clausovia a Mikulášovia
šiat s vianočnou tematikou je plno
  • stromčeky a vianočné ozdoby
  • snehuliaci a snehové vločky
  • zvončeky
  • rolničky a srdiečka
trendová je tmavomodrá v základe

A farebné ladenie?

Všetky vianočné kúsky sú ladené predovšetkým do červenej s bielou, modrej s bielou a hnedej s červenou. Nechýbajú však ani akcenty čiernej, tmavo modrej a zelenej. Veľmi trendová je tmavo modrá v kombinácii s bielou a červenou, a potom tiež zelená s čiernou, alebo zelená namiešaná s červenou a bielou. Ale nechýba ani ružová a ďalšie farbičky. Skrátka pretože je to vianočný čas, tak sa medze farbám ani fantázii nekladú.

vianočná móda pristane malým aj veľkým

A tak zmažte vianočný zhon a stres, a siahnite po originálnom outfite a doplnkoch, s ktorými si navodíte vianočnú pohodu, a budete mať stále úsmev na tvári!

Zdroj foto: Flickr.com

Štítky: vianoce, móda, outfit, motívy