Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!

Čo si obliecť pri stromček? Alebo vianočná móda dneška!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Legíny, Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Adventný čas začal, upratovanie a pečenie je v mnohých domácnostiach v plnom prúde, rovnako ako zháňanie darčekov. Štedrý večer je tu za pár dní. Premýšľali ste, čo si k vianočnému stolu oblečiete?

niekto si vianočnú módu neschováva len k stromčeku, ale vyrazí v nej aj von – napríklad do škôlkyniekto si vianočnú módu neschováva len k stromčeku, ale vyrazí v nej aj von – napríklad do škôlky

Pretože vianočný čas je časom pohody, pokoja a radosti, tak sa takto nalaďte aj v obliekaní! K vianočnému stolu na seba hoďte slušivé, pohodlné aj vtipné kúsky. Keď siahnete po niečom s vianočnými motívmi, neoľutujete, tie sú dnes IN.

môžete sa vianočne zladiť ako pármôžete sa vianočne zladiť ako pár

Na vianočnej vlne

Tak sa nalaďte na vianočnú nôtu už svojim oufitom! Trendy sú IN a vyčaria úsmev na tvári ešte pred rozbaľovaním darčekov pod stromčekom. Dostať sú predovšetkým svetríky s aplikáciami a nórskym vzorom ktoré neomrzia snáď nikdy (aspoň vždy v zime každú zimu a na Vianoce nie), veľmi frčia vzorované gamaše, mikiny, pre dámy šaty a tuniky s neprebernými pestrými vianočnými vzormi – niekedy klasickými a inokedy vtipnými.

alebo pojmite vianočný outfit ako celá rodinkaalebo pojmite vianočný outfit ako celá rodinka

Aké teda frčia motívy?

  • soby vo všetkých podobách
  • ďalšie zvieratká – mačky, tučniaky, koníky, medvede, ovečky a psy
  • motívy vianočných čiapok a čiapočiek
  • Santa Clausovia a Mikulášovia
šiat s vianočnou tematikou je plnošiat s vianočnou tematikou je plno
  • stromčeky a vianočné ozdoby
  • snehuliaci a snehové vločky
  • zvončeky
  • rolničky a srdiečka
trendová je tmavomodrá v základetrendová je tmavomodrá v základe

A farebné ladenie?

Všetky vianočné kúsky sú ladené predovšetkým do červenej s bielou, modrej s bielou a hnedej s červenou. Nechýbajú však ani akcenty čiernej, tmavo modrej a zelenej. Veľmi trendová je tmavo modrá v kombinácii s bielou a červenou, a potom tiež zelená s čiernou, alebo zelená namiešaná s červenou a bielou. Ale nechýba ani ružová a ďalšie farbičky. Skrátka pretože je to vianočný čas, tak sa medze farbám ani fantázii nekladú.

vianočná móda pristane malým aj veľkýmvianočná móda pristane malým aj veľkým

A tak zmažte vianočný zhon a stres, a siahnite po originálnom outfite a doplnkoch, s ktorými si navodíte vianočnú pohodu, a budete mať stále úsmev na tvári!

Zdroj foto: Flickr.com

Štítky: vianoce, móda, outfit, motívy