CCC - jarná kolekcia 2013

CCC - jarná kolekcia 2013

Kategórie: Dámske topánky

Aktuálna jarná kolekcia CCC sa vyznačuje hravými farbami, ktorými po šedej zime prežiarite svoj šatník a botník. Dámska obuv a doplnky odrážajú posledné módne trendy a vyberie si z nich každý. Ako milovníci elegancie, tak aj športu a voľnočasovej módy.

Novej kolekcii dominuje ľahkosť, hravosť a farebnosť. Farbám vládne červená, zelená, oranžová a žltá, ktoré k jarnému obdobiu neodmysliteľne patria. V novej kolekcii nemôžu chýbať ani tento rok veľmi moderné pruhy, ktoré vytvoria trendy námornícky vzhľad.

Jarná kolekcia CCC je plná lodičiek a sandál na platforme, úzkom i širokom podpätku. Tento rok sa opäť do módy vrátil lesk, takže sa nebojte obuvi v lakovaných farbách a s metalickým povrchom zlatej a striebornej. Neodmysliteľnou súčasťou jarných modelov sú kovové prvky, najmä punkové ihlanovité cvočky, ktoré odrážajú neuhasínajúcu obľubu motorkárskych a rockových motívov. Obľúbené baleríny, ktoré sú už stálicou každého jara a leta, prináša nová sezóna v luxusnom prevedení v česanej koži a výrazných kovových aplikáciách. Kvetinové vzory sa v módnych kolekciách predstavili v pestrej škále prevedení, v štylizovanej podobe ich nájdeme na balerínach a mokasínach.

Tento rok budú horúcim trendom aj jarné čižmy z priedušných materiálov. CCC ich ponúka v rôznofarebných kombináciách od svetlo modrej až po ružovú. Pre chladnejšie dni na jar i v lete sa výborne hodia viacvrstvové členkové čižmy s perforovaním a ozdobným zipsom. Letná voľnočasová obuv pre všetky generácie sa nesie v duchu plátenných tenisiek minimalistického dizajnu a jasných farieb. Horúcou novinkou sú otvorené letné črievičky a baleríny z liateho plastu, praktické na údržbu a ako stvorené do dažďových prehánok.

Okrem modelov v jednom odtieni je jarná kolekcia plná farebných topánok a tašiek, ktoré kombinujú jasné kontrastné tóny – tzv. colorblocking. Svieža farebná kombinácia v colorblockingu v nasledujúcej sezóne je jednoznačne tmavý odtieň hnedej a pastelovo červená, oranžová a zelená. V dámskej obuvi sa vracajú nízke podpätky. Elegantné lodičky s oblou špičkou prevažujú v prírodných tónoch béžovej a hnedej. Kontrast vytvárajú topánky z radu koženej obuvi Lasocki, ktoré predstavujú masívne vysoké podpätky u pásikových topánok, farebne riešené platformy a polokozačky z mäkkej kože v jemných pastelových tónoch.