Reserved jeseň-zima 2011/2012: Hravosť, štýl a šmrnc

Reserved jeseň-zima 2011/2012: Hravosť, štýl a šmrnc

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske topánky, Šperky, Tašky a kabelky, Značkové oblečenie

Milujete módu a chcete byť v tomto období „chic“ a neodolateľná? Rada sa obliekate do útulných, ale zároveň trendových módnych kúskov? S novou kolekciou od Reserved budete nielen štýlové, ale tiež budete v teple a pohodlí.

Hravosť, šmrnc, elegancia, štýl, vkus, zmyselnosť a entuziazmus – to všetko sú hlavné vlastnosti novej kolekcie od značky Reserved pre obdobie jeseň- zima 2011/2012. Vyzbrojte sa na toto zimné obdobie tými najlepšími, najmódnejšími a najteplejšími kúskami, a potom už si len užívajte závistlivé a obdivuhodné pohľady vášho okolia! Aj zimné obdobie sa môže stať vaším obľúbeným.

Máte rady klasiku a jednoduchosť? Oblečte sa do šedej elegancie – šedé rovné nohavice, biele tielko s ozdobou a biely kabátik s kožušinkou. Nezabúdajte na nevyhnutné doplnky – šedé rukavice alebo štýlový opasok s ozdobou. Aj šedá môže predstavovať povznesenie z klasiky na luxusný prepych.

Užívajte si pozornosť ostatných v čiernej lesklej zimnej bunde a v štýlových doplnkoch – nápadné náušnice, zaujímavý náhrdelník alebo štýlová šatka! Buďte cool!

Kožúšok je hlavným módnym kúskom pre tohtoročné zimné obdobie! Kombinujte ho štýlovo na rôznych miestach vášho oblečenia! Zahreje vás a zároveň budete „chic“!

Ste prirodzená? Je vašou obľúbenou farbou hnedá? Tak toto je presne niečo pre vás. Kombinujte rôzne odtiene a pridajte trendové doplnky! Prirodzenosť a jednoduchosť – to je Reserved kolekcia jeseň /zima 2011/2012.

Obliekate sa skôr viac pohodlnejšie? Aj pre vás si značka Reserved vo svojej kolekcii niečo pripravila. Jednoduché rovné nohavice a pohodlné tričko môžete doplniť štýlovým opaskom, hravou čiapkou, kapcami s kožušinkou a nakoniec lesklou pérovou bundou. Pohodlie, útulnosť a hravosť nadovšetko!

Červená je nielen farbou srdca, lásky a tepla, ale tiež je hlavnou módnou farbou pre tohtoročnú módnu sezónu! Prehrejte smutné jesenné ulice pohodlnou červenou pérovou bundou a vhodnými módnymi doplnkami!

Zdroj informácií a fotografií: Thinkstock, www.reserved.com

Štítky: Reserved kolekcia, Reserved oblečenie, Reserved doplnky, Reserved topánky, Reserved jeseň / zima 2011/2012