Zara 2011: Kolekcia jeseň / zima 2011

Zara 2011: Kolekcia jeseň / zima 2011

Kategórie: Dámske oblečenie

Tiež vás zaujíma, aká je tohtoročná jesenná kolekcia značky Zara? V tom prípade je tento článok určený presne pre vás, dnes sa totiž pozrieme na vybrané modely a zhodnotíme najnovšiu kampaň Zara jeseň / zima 2011. Ale najprv si značku Zara predstavíme podrobnejšie.

O značke Zara

Prvý obchod značky Zara, ponúkajúci okrem oblečenia aj doplnky a obuv, bol otvorený v Španielsku už v roku 1975, má teda za sebou takmer štyridsaťročnú existenciu. V žiadnom prípade však nejde o „out“ a „zastaranú“ značku s nádychom zatuchliny, naopak! Značka Zara každoročne ponúka veľmi sviežu a mladistvú módu plnú farieb a prezentuje tie najštýlovejšie aj najodvážnejšie módne novinky. Značka Zara je sama o sebe veľmi trendy a nesmierne populárna. O tom svedčí aj to, že disponuje viac ako 1300 obchodmi v 68 krajinách sveta – Slovenskú republiku nevynímajúc. Nakoniec spomeňme, že značka Zara je súčasťou skupiny Inditex, podobne ako napríklad značka Bershka.

Zara tento rok na jeseň

Nová kolekcia Zara jeseň / zima 2011 je najmä plná trendov! V oblečení sa pripravte sa ako na klasické a elegantné trenčkoty, tak aj na všadeprítomné flitry, pánsky štýl aj opulentné „chlpaté“ kabátiky. Čo sa týka doplnkov – zamerajte sa na kabelky, tie Zara sú tento rok na jeseň priamo úchvatné! Ak milujete trošku extravagantné a veselé doplnky, prídete si zaručene na svoje. Kabelky Zara hrajú aj na jeseň pastelovými farbami, „krotia“ hadie vzory a neboja sa metalízy! V obuvníckej kolekcii Zara jeseň / zima 2011 potom nájdete ako klasické dámske lodičky a poltopánky, tak tiež vysoko trendy vysoké šnurovacie topánky, oxfordky, a tak trochu „pánske“ modely na platforme. Kombinujte ich s kabelkami a budete na každom kroku cool!

Dajte stop nude a fádnosti, Rozveseľte temné jesenné ulice slovenských miest v modeloch španielskej značky Zara! Nebojte sa trendov a experimentujte s nimi bez obáv – veď móda je len hra. Stavte túto jeseň na kvalitu, inšpirujte sa napríklad u tu predstavených fotiek z najnovšej jesennej kampane značky Zara!

Zdroj: www.zara.com , www.sunrainly.com
Foto: Thinkstock

Štítky: kolekcie Zara jeseň / zima 2011, Zara, kampaň Zara jeseň / zima 2011, kabelky Zara, Zara 2011