Vyskúšajte kúsky od Noisy May! Je to nový Brand na Queens.cz

Vyskúšajte kúsky od Noisy May! Je to nový Brand na Queens.cz

Kategórie: Dámske oblečenie, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Vyskúšajte novinku e-shopu Queens.cz, ktorou je nová značka v repertoári obchodu. Nie je to nikto menší, než severská Noisy May.

Značka Nosiy May pochádza zo Škandinávie, kde vznikla na popud niekoľkých módnych nadšencov roku 2013. Transfor­movali tam svoju vášeň pre denim do cool kúskov oblečenia pre podobne zmýšľajúcich ľudí.

Čierne dámske elegantné šaty s kapucňou Noisy May NMHelene L/S Sweat Dress BG Noos kúpite za 44 € .

Výsledkom bola módna značka Noisy May, ktorá je deň už nielen ideálna svojím poňatím pre mladé a dynamické osoby a ženy, ale dnes ju nosia aj stredné a staršie generácie. Dôvodom je pohodlie, uvoľnenosť a pohodový štýl.

Čierne nohavice Noisy May NMSEJLA NW Cargo Legging sú novinkou za 39,99 € .

Trendová móda

Ak hľadáte teda trendové a pohodové kúsky, siahnite práve po značke Noisy May. Jej módny štýl je nadčasovo moderný, s originálnymi a precíznymi strihmi, ktoré lahodia každej postave.

Čiernu dámsku bundu Noisy May NMRollo L/S Jacket Noos kúpite za cenu 59,99 € .

Denimová obsesia

Dá sa povedať, že škandinávska značka Noisy May trpí džínsovou obsesiou. Denim u nej nájdete všade. A dokáže vám s ním ponúknuť také množstvo rôznych džínsových variácií, že si z ich kúskov ani nestíhame vyberať.

Okrem nohavíc všemožných strihov sú to džínsové bundy, košele, alebo napríklad šaty. Značka ale aj napriek svojej takmer chorobnej láske k denimu veľmi dobre vie, že krása sa neskrýva v jednotvárnosti, ale v pestrosti.

Modrá dámska denim košeľa Noisy May NMflanny L/S Shacket môže byť vaša za 52 € .

Preto má v repertoári oveľa viac, než len denim. Je ním súprava tričiek, mikín, svetrov, alebo kabátov, čo nesú jej meno a sú tou najvyberanejšou spoločnosťou jej džínsových kúskov.

Vyberiete si aj vy?

Štítky: Queens.cz, Noisy May, značka, brand