Zvodné macramé od Intimissimi

Zvodné macramé od Intimissimi

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie

Aj na jeseň môžete byť dámy odeté do čipky. Spodná bielizeň je kúsok rýdzo nadčasový, ktorý nosíte bez ohľadu na ročné obdobie. A tak prečo nezvoliť práve teraz čipku, ako symbol ženskosti a zmyselnosti?

Nová kolekcia Intimissimi vás nadchne práve čipkou. Je v nej zakomponovaný romantický štýl a rafinované strihy, ktoré dominujú najnovším trendom v oblasti spodnej bielizne. Súčasťou kolekcie je MacRae, čo je čipkovaná výšivka s pôvodom v dávnej histórii.

Macramé v akcii

Spodná bielizeň od talianskej značky Intimissimi tradične čerpá inšpiráciu z módnych prehliadok haute couture. Kolekcia pre túto jeseň je extrémne ženská a zmyselná, pričom bohato využíva práve macramé čipky a jej charakteristické kruhové motívy.

Samé macramé sa vyrába starodávnym procesom a je považované za umenie, ktorého história sa datuje do 13. storočia v Arábii. Popularitu si tento typ čipky získal v sedemdesiatych rokoch minulého storočia, kedy ju znovu objavili hippies a začali ju nosiť v novom, modernejšom poňatí.

Čierna a jemné pastely

Intimissimi toto tradičné umenie interpretuje svojim osobitým spôsobom, pričom výsledkom je práve teraz kolekcia bielizne s pozoruhodnými geometrickými vzormi v troch farbách: bielej, čiernej a smotanovej.

Dámy, vyskúšajte si nosenie najromantickejšej a najzvodnejšej bielizne pre tohtoročnú sezónu jesene v štýle modernej elegancie.

Zdroj foto: Intimissimi

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: MARCAY, kolekcia, Intimissimi, spodná bielizeň