Šik kúsky od My Dear Clothing

Šik kúsky od My Dear Clothing

Kategórie: Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Obľúbená česká streetwearová značka My Dear Clothing, za ktorou stojí návrhár Zbyněk Štandera, prichádza s niekoľkými novinkami.

Ich kolekcia Summer 18 je rýdzo pánska. Ale tentoraz si na svoje ale prídu aj páni v zrelšom veku, ktorí sa držia „forever young štýlu“. Release prebehlo online v nedeľu 12. augusta od 20:00 na webe e-shopu Footshop.cz.

Značka My Dear Clothing funguje od roku 2013, kedy ju v Pardubiciach v komunite mladých umelcov točiacich sa predovšetkým okolo tetovania a hudby založil Zbyněk Štandera. Spočiatku tu fungoval aj showroom spojený s tetovacím salónom a barom.

Milión+

Dnes tu sídli label Million+. Zámer MyDear bol oslovovať mladšiu generáciu a všetkých večne mladých ľudí každého veku k tomu, aby si našli svoj pohľad na svet.

Sparingpartner pre rebelstvo

Potom sa roku 2016 ku Zbyňkovi Standerovi pridal stylista Marek Volf, ktorý sa dodnes podieľa na tvorbe značky. Obaja spolu prešli niekoľkými štádiami vývoja značky, ktorá má stále punc istej dávky grázlovstva.

Rukopis značky

To je tiež výrazný rukopis My Dear Clothing. Aj keď dnes sa značka vďaka náhľadu a svetu dala serióznejším štýlovým smerom, aj ich kúsky oplývajú akosi zodpovednejším strihom a štýlom.

Stále však je to buričská značka, ktorá chce ľuďom ukázať cestu zo stereotypu. Cez značku My Dear Clothing môžu vystúpiť zo svojich zastaraných a konzervatívnych návykov aj náhľadov na život. A hravejšie a asertívnejšie dosiahnuť svojich cieľov a snov.

Značka My Dear Clothing v súčasnosti patrí k jednej z najprogresív­nejších českých módnych značiek. Z produktov, ktoré sa vyrábajú výhradne v Českej republike, možno perfektne vycítiť dravosť aj lásku k nadčasovému dizajnu. Týmto tónom sa prihovára aj kolekcia Summer 18, ktorá je určená všetkým mužom s večnou mladosťou v duši.

Nová kolekcia obsahuje

  • dve košele s krátkym rukávom
  • tri tričká
  • šortky a boxerky v originálnych dizajnoch

Súčasťou kolekcie je originálny lookbook, kde sa v úlohe modelov objavuje dvojica mužov z odlišných vekových generácií. Janek Gregor zastupuje generáciu mužov okolo dvadsiatky, o tridsať rokov starší Eugenio Bramerini presne odráža „forever young lifestyle“.

Všetky produkty z kolekcie Summer 18 dostanete na webe Footshop.cz. Ďalšia kolekcia uzrie svetlo sveta v októbri 2018. A máte sa načo tešiť. Jedná sa o kúsky, ktoré Zbyněk vytvára spoločne s mladým talentovaným Jakubom Ra, ktorý sa stal víťazom súťaže Art of Hunt, ktorú má na svedomí značka Jägermeister.

Zdroj foto: My Dear Clothing

Štítky: streetwearová značka My Dear Clothing