Cool kúsky pre tehuľky

Cool kúsky pre tehuľky

Kategórie: Dámske oblečenie, Legíny, Topy, tričká, tielka

Čakáte bábätko, alebo poznáte nejakú nastávajúcu mamičku? Určite by vám, alebo jej prišlo vhod pohodlné a funkčné oblečenie. Čo tak legíny a tričká od českej značka Pura Vida?

Prečo? Pretože najfarebnejšie tehotenské legíny na trhu ponúka česká značka Pura Vida. A nielen legíny, aj tričká a tuniky či spodnú bielizeň. Všetko veselé, farebné a vysoko kvalitné – spracovaním aj materiálom.

Nový život

Každá nastávajúca mamička je nádherná, a keď sa oblečie do farebných legín, je ešte o kus krajšia! Česká značka Pura Vida ponúka legíny rozličných vzorov, a navyše aj v zateplenej variante. Tehotenské legíny sú bezpečné a slúžia ako príjemná podpora, ktorá bruško podrží, ale zároveň naň netlačia.

Z návrhov Petruccye

Navrhla ich a nakreslila brnenská umelkyňa Petruccya a ušili české krajčírky. Ako správne športové legíny sú z kvalitného rýchlo schnúceho materiálu, majú zvýšený pás cez celé bruško a predĺženú dĺžku. Niektoré kúsky navyše vyrábame v limitovaných kolekciách, a tak ich nebude mať každá druhá tehuľka.

Pre početné príležitosti

Na jogu, prechádzky, domáce povinnosti, domácu pohodu, k deťom a samozrejme na domáce leňošenie. Vo farebných tehotenských legínach Pura Vida môžete cvičiť jogu, chodiť na prechádzky, na schôdzky, ale aj odpočívať. Keď k nim prihodíte šaty, alebo tuniku, budete mať dokonalý outfit.

Ďalšie cool kúsky nájdete na webe PuraVida .

Zdroj foto: Pura Vida

Štítky: PuraVida, tehotenské legíny