Spešl odevy od Silvini

Spešl odevy od Silvini

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Legíny, Pánske oblečenie, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Jar už pomaly klope na dvere a s ňou prichádzajú aj novinky medzi oblečením – „spešl“ odevy od Silvini pre jarné a letné dni. Poďte si vybrať tiež!

Česko-talianska značka ponúka pre všetkých milovníkov pohybu novinky – trendy bundy. Sú určené ku všetkým druhom športov a outdoorovým aktivitám, ale predovšetkým pre bežcov, in-line korčuliarov a cyklistov. A vyberie si skutočne každý.

„Spešl“ je, keď…

Špeciálne bundy sú zo špeciálneho materiálu so špeciálnymi prvkami a pre špeciálnych ľudí.

Silvini1/Bigstockphoto.comSilvini1/Bigstockphoto.com

Skrátka a dobre špecialita pre celú rodinu

  • Napríklad športová bunda Borgo… je vybavená proti vode aj vetru odolnou membránou, ktorá je priedušná a má inovatívnu technológiu uzatvárania suchým zipsom. Ten je veľmi príjemný a nezadrháva sa. Borgo je športovou novinkou medzi bundami.
  • Alebo športová vetrovka Saline… hit tohtoročnej športovej sezóny, ktorý možno veľmi ľahko zbaliť do malého vrecka (napríklad do malého batôžka) a mať stále po ruke. Športová vetrovka Saline je z veľmi ľahkého, priedušného a prekvapivo rýchloschnúceho materiálu.
Silvini2/Bigstockphoto.comSilvini2/Bigstockphoto.com

A čo tak ešte nejakú športovú novinku naviac…

Ideálne niečo spešl pod športovú bundu…

  • Napríklad kompresnú bielizeň Compresso… dámy to zaujme predovšetkým vás! Športová bielizeň je totiž sťahovacia, a „vyrobí“ peknú postavičku, pričom ešte zlepší krvný obeh, podporí funkciu lymfatického systému, ktorý následne naštartuje metabolizmus a s ním aj spaľovanie tukov. Takže novinka nielen ihneď zoštíhli vašu siluetu, ale aj napomáha chudnutiu. A ešte dokáže redukovať celulitídu.
  • A tiež MTB triko Cigno… športovou novinkou je aj toto tričko z rýchloschnúceho, priedušného materiálu a ten udržuje telo v suchu aj vhodnej teplote.
  • Alebo cyklistické nohavice Corrente, ktoré majú cyklistickú vložku Coolmax. Táto vložka je z jemného polyamidového mikrovlákna, a tak sú športové cyklistické nohavice priedušné a ľahké.
  • Spešl jednoducho znamená moderné funkčné materiály, zaujímavé strihové prevedenie a neopozeraný dizajn. Ich nosenie je nielen príjemné, ale aj praktické a zdraviu prospešné.

A v čom športujete vy? Preferujete špeciálne materiály pre odevy k pohybovým aktivitám?

Úvodný obrázok: Silvini/Bigstoc­kphoto.com

Štítky: odevy, špeciálne, športovanie, jar, leto