Pura Vida má novinku: Cyklodresy

Pura Vida má novinku: Cyklodresy

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Legíny, Topy, tričká, tielka

Cool farebné a veselé cyklo kúsky novej kolekcie Pura Vida Jar a Leto 2021 vás hneď oslovia. Užite si parádnu jazdu v teréne aj na ceste!

Poznáte to, sú dni, kedy všetky overené recepty zlyhávajú a vy sa márne snažíte vyladiť do optimistickejšej nálady. V Pura Vida vedia, čo s tým. Natiahnite si niektorý z cyklo dresov z novej kolekcie Jar a Leto 2021, šliapnite do pedálov a vyrazte do prírody. Či už si dáte 5, alebo 50 kilometrov, určite vám to pristane. V pestrých farbách a atraktívnych vzoroch sa budete páčiť nielen sama sebe, ale zaručene vás neprehliadne ani žiadny ďalší účastník cestnej premávky.

"Keďže samy často jazdíme na bicykli, potrebovali by sme cyklo oblek, ktorý pôjde vrstviť. Často vyrážame do práce skoro ráno, keď je ešte chladno, ale na jazdenie po meste už dlhý rukáv a nohavice nepotrebujeme. Preto sú naše nové cyklo súpravy navrhnuté tak, aby išli vrstviť a mohli sme byť na bicykli od rána do večera. A keď jednu vrstvu vyzlečiete, dáte si tričko pohodlne do zadného vrecka svojho dresu a idete ďalej, "hovorí dizajnérka a zakladateľka českej odevnej značky Pura Vida Petruccya (Petra Bartoňková).

Cyklo súpravy

Aktuálna drop kolekcia Pura Vida Jar a Leto 2021 obsahuje 3 cyklo súpravy vychádzajúce z obľúbených designov Revolucion, QUANTANA ROO a ANTIDEPKY. Nové funkčné Cyklo dresy a cyklo nohavice tak môžete ľubovoľne kombinovať s kúskami, ktoré už sú v ponuke, napríklad s tričkom s dlhým rukávom, legínami, alebo športovou podprsenkou. Ušité sú z kvalitného rýchlo schnúceho a ultra tenkého materiálu, ktorý nezradí ani pri tých najdlhších výletoch.

Do najmenšieho detailu

Ako je v Pura Vida zvykom, dresy sú premyslené do každého detailu – zips vedený po celej dĺžke trička maximálne uľahčuje obliekanie, dve vrecká na zadnom diele, z ktorých jedno je na zips, udrží v bezpečí všetko, čo je potrebné. Vďaka úpletu z mikro vlákien nikde nič neškrtí ani neškriabe. Všetky produkty sú navrhnuté a ručne nakreslené Petruccyou a šijú ich výhradne české krajčírky.

História Pura Vida

Všetko začalo v roku 2016 legínami, ktoré Petra Němečková a Petruccya pôvodne ušili pre seba, aby mali motiváciu cvičiť. Dnes v e-shope ( www.puravidashop.cz ) a v showroome (Minská 5, Brno) ponúkajú viac ako 330 druhov oblečenia od ikonických legín cez športové podprsenky, šaty až po mikiny či čiapky. Módne kúsky značky Pura Vida šijú zručné krajčírky podľa návrhov Petruccye, každý z nich je tak tou najlepšou ukážkou poctivého remesla.

Dôvod, prečo si toľko zakladajú na lokálnej tvorbe, je jednoduchý: "Moja babička bola krajčírka. Milovala som sa jej pozerať na ruky a dodnes si pamätám ten jej spokojný výraz v tvári, keď tvorila nové outfity. V Pura Vida si vážime tohto krásneho remesla a zručných českých krajčírok. V dnešnej dobe to skôr vyzerá, že všetci chcú byť manažéri, lídri, investori, ale bez dobrého remesla ťažko prežijeme. A preto chceme udržať krajčírstvo nažive. Navyše sme lokálna firma, máme lokálnych zákazníkov, tým pádom podporovať lokálny trh je pre nás samozrejmosťou, "hovorí Petruccya.

Všetky produkty značky Pura Vida sú dostupné na www.puravidashop.cz .

Zdroj foto: Pura Vida

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Pura Vida, Cyklodresy, kolekcia Jar a leto 2021