Na jeseň v teple a pohodlí: s Pura Vida

Na jeseň v teple a pohodlí: s Pura Vida

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Legíny, Oblečenie - eshopy, Značkové oblečenie

Mladá česká odevná značka Pura Vida, ktorá vyrába ikonické farebné legíny a ďalšie voľno časové a športové oblečenie pre ženy, predstavuje novinky pre jeseň a zimu 2019. Sú originálne a jedinečné. Dámy, skúste ich tiež a budete cool!

Zateplené dámske oblečenie Pura Vida vám umožní športovať v teple a pohodlí aj počas sychravej jesene a zimy.

Čo všetko môžete kúpiť od Pura Vida?

  • dámske zateplené športové legíny z kolekcie Diamons, Antidepky, lama, Fíka, Red, Red Love, Abstract, Modrotlač a Flow
  • voľno časové a športové mikiny a čiapky
  • všetko v originálnom farebnom prevedení
  • produkty s ručne kreslenými designami českej dizajnérky Petruccyi

Limitované kolekcie sú po 99, 199 a 299 kusoch a vždy vo veľkom rozpätí veľkostí – od XS až po 3XL. Autorkou všetkých designov je Petruccya. Všetky odevy značky Pura Vida šijú výhradne české krajčírky.

Originálne legíny

Najfarebnejšie legíny na českom trhu sú vyrobené z vysoko kvalitného, rýchlo schnúceho a funkčného materiálu roubaix, ktorý je vhodný na kvalitné zimné elastické oblečenie. Funkčný materiál obsahuje vlákna lycry a je vysoko termoregulačný. Udrží teda vašu stálu teplotu tela. Na svojej rubovej strane má vysoký vnútorný vlas, ktorý dodáva veľmi príjemný pocit. Na tomto materiáli je použitá špeciálna antibakteriálna úprava, ktoré zabraňuje tvoreniu baktérií a mikroorganizmov.

V legínach môžete behať, jazdiť na bicykli, alebo na bežkách. Materiál odvádza pot a je určený hlavne na šport. Poslúži však perfektne aj ako módny doplnok. Akonáhle klesne teplota pod – 2 °C, využijete ich pre mnohé outdoorové aktivity. Legíny sú tiež skvelou podkladovou vrstvou pod snowboardové nohavice. A čo obzvlášť pri zimných športoch oceníte je ich vysoký špeciálne navrhnutý pás, vďaka ktorému vám legíny neschádzajú.

Mikiny Pura Vida

Ďalšou novinkou v jesennej ponuke značky Pura Vida sú nové originálne dámske voľno časové a športové mikiny. Stávajú sa ideálnym športovým a veselo farebným doplnkom k Pura Vida legínam pre šport aj do mesta. Mikiny sú tiež vyrobené z kvalitného materiálu a doplnené originálnou potlačou, ktorý navrhla a nakreslila Petruccya. Zababušte sa do mikín hneď ráno, než vyrazíte do práce, na jogu, alebo do fitka.

Čiapky Pura Vida

Novinky v jesennej kolekcii Pura Vida dopĺňajú tiež originálne čiapky Amor sivá, Srdce čierna a Pura Vida ružová, ktoré sú opäť vyrobené v limitovanej kolekcii z kvalitného materiálu a doplnené originálnou výšivkou, ktorú navrhla a nakreslila Petruccya.

O Pura Vida

Pura Vida je brnenská značka voľno časového oblečenia pre ženy, navrhovaná českou dizajnérkou Petruccyou (Petrou Bartoňkovou). Tá značku založila v roku 2016 spoločne s Petrou Němečkovou. Prevádzkujú online obchod a jeden kamenný obchodík nájdete na adrese Minská 5, Brno. Obidva varianty marketov ponúka viac než 330 druhov oblečenia od športových podprseniek cez šaty až po mikiny. Ikonickým produktom značky sú práve legíny vyrábané v limitovaných edíciách. Značka vydáva dve kolekcie ročne, pričom jednotlivé dropy tovaru sú rozmiestnené do celého roka.

Pre ďalšie informácie navštívte

Zdroj foto: Pura Vida

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: dámske oblečenie, Pura Vida, legíny, zateplené legíny, čiapky, mikiny, spodná bielizeň