Tipy na Valentína aj pre osamelých: single Valentín je tiež fajn!

Tipy na Valentína aj pre osamelých: single Valentín je tiež fajn!

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Legíny, Oblečenie - eshopy, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Valentín je za dverami: páni, čím urobíte radosť svojim drahým polovičkám? Dámy, čím sa obdarujete samy?

Valentín je sviatok lásky, síce nie je až tak slovenský, ale zato veľmi obľúbený. Ak stále rozmýšľate, čím obdarovať svoju milú, máme pre vás páni niekoľko cool tipov.

Čo určite poteší?

Čokoláda, bonboniéra, kvietok, šperk, alebo čokoľvek od značky Pura Vida! A že sú to štýlové kúsky ako vyšité priamo pre Valentína. Pura Vida ponúka pre vaše drahé legíny, mikiny, podprsenky, tielka či tuniky. Zn. ružovej farbe sa medze nekladú! Pretože červená a ružová sú znakom Valentína a farby lásky.

Páni…

Radi by ste tento rok pri sviatku zamilovaných potešili svoju drahú polovičku niečím naozaj originálnym, ale klasické gýče nemôžete ani vidieť? Tak potom je táto ponuka českej značky Pura Vida presne pre vás.

Praktické a pohodlné kúsky

Sú to celkom praktické a pritom originálne kúsky, príjemne pohodlné a štýlové na každodenné nosenie. Ponuka Pura Vida zahŕňa jedinečné módne kúsky pre ženy, od ikonických legín (vrátane tehotenských) cez tričká, mikiny, tuniky, tielka či podprsenky až po doplnky ako nástenné plagáty.

Ružová aj červená to môže byť…

Pre príležitosti ako Valentín sú súčasťou ponuky Pura Vida aj krásne kúsky v ružových odtieňoch či s motívmi srdiečok. Ako hovorí zakladateľka a dizajnérka Pura Vida Petruccya (Petra Bartoňková): „Jedným z našich veľkých želaní je, aby sme chránili a oslavovali lásku každý deň v roku. A všetko samozrejme začína pri láske sama k sebe. “

Dámy urobte si singel Valentína

Takže dámy, ak ste samy (alebo aj keď nie ste), urobte si Single Valentína! Proste obdarujte samu seba – láska k sebe je predsa v poriadku a potešiť sa niečím pekným tiež.

Zdroj foto: Pura Vida

Zdroj foto: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Pura Vida, Valentín, mikina, legíny, tunika, podprsenka, športové