Circlle: nielen športové a cool kúsky

Circlle: nielen športové a cool kúsky

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Legíny, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Na trh prichádza rýdzo česká značka Circlle, ktorá nepoužíva nálepku sustainable iba ako marketingovú frázu ale ako životný štýl.

Heslá, ktoré sú symbolom tvorby Circlle ukazujú ohľad na životné prostredie a férovosť. Cieľom Circlle je posúvať hranice udržateľnej módy a presunúť výrobu prvej nite a distribúciu z rozvojových krajín bližšie k zákazníkovi. Pritom byť cool, štýlová, pohodlná a funkčná. A to všetko Circlle naozaj je!

Inšpirované jogou a oceánom

Ekologická značka športového oblečenia Circlle razí udržateľnosť, transparentnosť, etičnosť a estetickosť. To sú často omieľané slová, ktoré mnohokrát vyzývajú ako prázdne frázy prepracovaného marketingu mnohých značiek. Circlle však tieto hodnoty naozaj uznáva a hľadá všetky spôsoby, ako ich splniť.

Taliansky ECONYL®

S ohľadom na udržateľnosť je súčasná kolekcia vyrobená z unikátneho materiálu ECONYL® pochádzajúceho z Talianska. Jedná sa o regenerovaný nylon z rybárskych sietí a ďalšieho nylonového odpadu. S hľadaním tých najlepších riešení pre životné prostredie aj pre zákazníkov budú v budúcnosti predstavované ďalšie kolekcie z nových a inovatívnych materiálov.

Nite Rpety v Circlle

Udržateľnosť výroby Circlle spočíva v tom, že sa vyhýba dovozu a najímania lacných pracovných síl, ktoré by boli nútené pracovať v neprijateľných podmienkach, ako je tomu u veľkých módnych reťazcov. Každá niť Rpety z každého kúsku Circlle je vyrobená z recyklovaných plastov, a pri doručovaní produktov k zákazníkom sú využité kompostovateľné o­baly.

Dodávatelia osobne

Každú fázu výrobného aj doručovacieho procesu možno s čistým svedomím zdieľať s celým svetom. Rad firiem z dôvodu udržania nízkych cien využíva materiály aj pracovné sily v Ázii. Circlle tento neviditeľný trend nechce podporovať. Preto pracuje výhradne s dodávateľmi, ktorých môžu sami osobne navštíviť a s ktorými zdieľa svoje hodnoty.

Udržateľne esteticky

Pri všetkej pozornosti, ktorá je venovaná čo najkvalitnejším materiálom a čo najšetrnejšej výrobe, nie je vynechaná ani estetická stránka všetkých produktov. Minimalistický dizajn a príjemné materiály dodávajú bez ohľadu na konfekčnú veľkosť jednotlivých kúskov ich nositeľkám vždy komfort a pohodlie.

Kolekcia Circlle

Kolekcia Circlle zahŕňa legíny, crop topy, tašky, tričká a športové podprsenky. Legíny vyjdú na 48 €, tričká na 21 €, športové podprsenky na 60 € a crop topy na 66 €. To všetko prichádza v troch farebných variantoch – tmavo zelenej, kráľovskej modrej a čiernej. Sú to farby tlmené, prírodné a obľúbené.

Nielen kúsok oblečenia

Svojim majiteľkám ponúka tovar značky Circlle nielen kus oblečenia predovšetkým na športovanie, ale aj pomyselný začiatok cesty, ako sa skrze etickú výrobu z recyklovaných materiálov postaviť problémom spojených so znečistenými oceánmi a vykorisťovaním pracovníkov módnych gigantov.

Urobte krok s ohľadom na našu planétu, noste oblečenie, na ktoré môžete byť naozaj hrdí a kúpte si niečo z Circle .

Zdroj foto: Circlle

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Circlle, značka, udržateľná, ekologická, elegantná