S cvičením ide všetko lepšie

S cvičením ide všetko lepšie

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Topy, tričká, tielka

Kvôli pandémii trávi mnoho ľudí väčšinu času doma. Nie je preto divné, že sa po nejakej dobe začína ozývať aj naše telo, ktoré prosí po pohybe. Chcete mu ho dopriať?

Potom musíte v prvom rade začať u seba. Oprášte svoju pevnú vôľu, vytiahnite podložku na cvičenie a začíname!

Súkromná posilňovňa

Prianie dostať sa do formy je asi najčastejším novoročným predsavzatím. Tento rok je však v mnohých ohľadoch iný. Posilňovne zívajú prázdnotou, a mnohí teda radšej snahu o akýkoľvek pohyb vzdajú. Urobte si posilňovňu priamo u vás doma! Stačí obliecť športové oblečenie, vytiahnuť podložku na cvičenie a môžete začať.

Menej je viac

Mnohí sa v začiatkoch cvičenia dopúšťame zásadných chýb. Dlho necvičíme a potom máme zrazu pocit, že musíme všetko dohnať, a trápime svoje telo na hranici únosnosti. Takýto prístup sa pre nás ale môže stať demotivačným. Každý deň budeme tak unavení, že už nebudeme schopní ani bežných každodenných činností. Nezabudnite preto, že regenerácia je pri športe dôležitou súčasťou režimu. Ak teda s cvičením začínate, pustite sa najprv do ľahších cvikov a postupne si pridávajte záťaž.

Dôležitý je komfort

Pri cvičení je dôležité sa starať nielen o fyzické, ale aj duševné zdravie. Treba sa udržiavať v dobrej nálade a na každom cvičení si nájsť niečo, čo nás teší. Okrem pozitívneho myslenia nám môže pomôcť aj pocit komfortu. To docielime pohodlným oblečením, ktoré je vyrobené z kvalitných materiálov. Nezabudnite, že funkčné oblečenie je pre šport priamo určené a dozaista vám poslúži lepšie ako módne kúsky, ktoré sú skôr na parádu.

Všetky tieto športové kúsky a oveľa viac módy vhodnej pre domáce cvičenie nájdete v predajniach KiK. Viac čítajte tu ,

Zdroj foto: KiK

Štítky: cvičenie, doma, KiK, dámska móda, legíny, mikiny, tričká, bundy, tepláky