Levis Give Better: za lepšie darčeky po celý rok

Levis Give Better: za lepšie darčeky po celý rok

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie

Originálnu Give Better sme pekne poslovenčili na „kampaň“ Za lepšie darčeky. Prečo? Pretože každé jedno naše aj vaše rozhodnutie má merateľný dopad na svet okolo nás. Znižovať svoj negatívny dopad a vplyv na planétu Zem môžete aj teraz – počas Vianoc, ale zároveň nielen cez ne a aj po celý rok.

Inšpirujte sa k robeniu a nákupu darčekov aj potrebného oblečenia a vecí po celý rok obnovou. Popremýšľajte. O čom? Nielen o tom, čo kto má rád a čo mu zaobstarať a čo je potrebné (k sviatku, narodeninám, k výročiu, na doplnenie šatníka) ale k tomu zapojte ešte aj tému udržateľnosti.

Levi

Levi's ® Reversible Sherpa Coat

Levi's ® Reversible Sherpa Coat

Dámsky dlhý bavlnený kabát od značky LEVI'S vo svetlo modrej džínsovine je po celej dĺžke podšitý SHERPA. Takže zaistí teplo a pohodlie aj v chladnejších mesiacoch. Navyše je kabát obojstranný. Vyjde na 184 €.

Veci s pridanou hodnotou

O udržateľnosť a minimálny dopad na Zemi sa musí postarať každý z nás. Napríklad tým, že budete dávať len také darčeky, a kupovať si veci, ktoré niečo vydržia. Teda veci a kúsky kvalitné a nadčasové. Nielen trendové a cool, alebo rýdzo módne. Také veci, ktoré ľudia potrebujú a chcú, ktoré im aj vám vydržia dlhé roky a nie niečo, čo si oblečú len raz. Alebo niečo, čo by museli vracať.

Levi

Levi's ® W New Heritage Cord Trucker iced

Levi's ® W New Heritage Cord Trucker iced

Levis bunda so zapínaním na patentky, s vreckami na hrudi na patentky, s manžetami a lemom a s polyesterovou podšívkou. Cena 156 €.

Udržateľnosť je nadčasová

Udržateľný prístup je hlavnou myšlienkou celej zimnej kolekcie značky Levis. V čase klimatických zmien a postupne miznúcich zdrojov je prvoradé zavádzanie zodpovedných, etických pracovných a environmentálnych postupov – už si nemusíte vyberať medzi štýlom a udržateľnosťou. Značka Levis čoraz viac využíva recyklované alebo nové inovatívne materiály.

Levi

Levi 's ® W 2020 Hoodie

Levi's ® W 2020 Hoodie

Olivová dámska mikina značky Levis s kapucňou so sťahovacou šnúrkou, klokaním vreckom a elastickými manžetami a lemom. Mikina vyrobená zo 100% bavlny vyjde na 80 €.

Napríklad revolučné tzv. bavlnizované konope – teda konopné vlákno, ktoré je upravené tak, aby vyzeralo a bolo na dotyk na nerozoznanie od tradičnej bavlny. Alebo rad nových tkanín Sustainable Soft, teda priateľských voči udržateľnosti, vytvorených pomocou technológií Tencel ™ Lyocell a Ecover. A samozrejme recyklované materiály, a to ako prírodné, napr. bavlna, tak umelé ako polyester.

Levi

Levi 's ® Crew Rib Sweater

Levi's ® Crew Rib Sweater

Čierny dámsky priliehavý crewneck od značky Levis s decentným logom na hrudi za 72 €.

Vydržia dlho

Darčeky a kúsky od značky Levis vám aj obdarovaným vydržia dlho. Sú udržateľné, nadčasové a vyrobené tak, aby reálne dlho vydržali. Napríklad kultové džísky, ktoré miluje snáď každý. Je to najlepší darček od roku 1967, kedy sa tento design zrodil. Nosia ich všetci, od farmárov až po rockové star, a sú súčasťou šatníkov celých generácií.

Levi

Levi's ® LS Graphic Tee

Levi's ® LS Graphic Tee

Biele pánske tričko s dlhými rukávmi od značky Levis s červeným logom na hrudi je zo 100% bavlny a vyjde na 40 €.

Táto kultová denim bunda môže byť zateplená šerpou, ovesized alebo klasická. Skrátka je to štýl pre všetkých členov rodiny vrátane detí. A detaily ako sú nášivky, cvoky, vyšité monogramy a ďalšie každej jednej bunde dodajú jedinečnosť alebo vytvoria unikátny osobný darček. A môžete ju rôzne a variabilne vrstviť, rovnako ako veľa ďalších kúskov značky Levis – svetre, mikiny, tričká… Darovať však môžete aj rôzne doplnky značky Levis ako sú šály, čiapky, tašky alebo batohy, tie sú napríklad z recyklovaných fliaš. Takéto darčeky dodajú nielen štýl, ale aj dobrý pocit. Jednoducho… za lepšie darčeky a kúsky po celý rok!

Zdroj foto: Queens.cz, Levis

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Levis, značka Levis, udržateľné oblečenie, doplnky