Čiapka s brmbolcom: čím väčší, tým lepšie!

Čiapka s brmbolcom: čím väčší, tým lepšie!

Kategórie: Pánske oblečenie

Vonku je čím ďalej väčšia zima, fúka studený vietor, predpoveď počasia sľubuje príchod prvých snehových vločiek a vy sa chystáte von. Nenechajte si pokaziť náladu nevľúdnym počasím a zadovážte si teplú a zároveň neprehliadnuteľnú čiapku s brmbolcom.

Čím väčší brmbolec, tým lepšie! zdroj: kpwerker.comČím väčší brmbolec, tým lepšie! zdroj: kpwerker.com

Jedna veľká zábava!

Až budete vyrážať do zimnej čľapkanice, nezabudnite držať svoju hlavu v teple. Každý z vás určite už niekedy zažil situáciu, keď si zabudol vziať do mrazivého počasia čiapku a potom nariekal nad zmrznutými ušami. Pokiaľ však budete mať po ruke slušivú čiapku, taká nepríjemnosť vás už nestretne.

Späť do módy sa vracajú čiapky s brmbolcom. Čím väčší brmbolec si zaobstaráte, tým to bude lepšie. Sú módne, pekné a hravé. Extra veľké brmbolce naozaj letia. Brmbolec na špičke čiapky je veľmi štýlový prvok, ktorým dáte svojmu okoliu najavo, že vo vás stále drieme hravá detská duša. Ukážte svetu, že máte zmysel pre humor a viete si patrične pohrať so svojím štýlom. Nebojte sa zahaliť svoju hlavu do čiapky s vtipným farebným brmbolcom.

Štýlová farebná čiapka s brmbolcom, zdroj: Coolich Beanies.comŠtýlová farebná čiapka s brmbolcom, zdroj: Coolich Beanies.com

Parádny módny doplnok

Doby, keď mala čiapka iba jedinú funkciu – zahriať uši a zabrániť úniku tepla, sú už dávno preč. Nastal čas, kedy sa čiapky stali parádnym módnym doplnkom. Čiapka neznamená len nejaký beztvarý hrubý upletený kulich, ktorý si narazíte až po oči, budete na nepoznanie ale rozhodne nie šik. Samozrejme, môžete zvoliť jednoduchosť. Ale ak chcete udržať krok s módnymi trendmi, mali by ste mať vo svojom šatníku čiapku s brmbolcom.

Môžete staviť na odvážnejšie farebné vzory a hlavne nezabudnite na veľkosť vášho brmbolca! Budete neprehliadnuteľní ako v meste, tak napríklad na svahu. Najmä na horách sa fantázii medze nekladú a môžete zvoliť najmožnejší pestrofarebný variant. Vtipné sú aj všemožné aplikácie ako koráliky, kamienky, mašličky a ďalšie nápaditosti. Musíte myslieť aj na vhodné doplnky, a preto by ste mali svoju čiapku zladiť aj s rukavicami a šálom.

Luxusným zimným doplnkom k elegantnému štýlu oblečenia sú tiež čiapky so zvieracími motívmi a kožušinovým brmbolcom. Sú nielen veľmi krásne, ale je v nich aj teplúčko a budete sa cítiť nádherne aj v tej najväčšej zime. Sú neuveriteľne ľahučké a efektné!

Kožušinová čiapka s brmbolcami, zdroj: iriskh.comKožušinová čiapka s brmbolcami, zdroj: iriskh.com

Aj muži si prídu na svoje

Pre mužov sú čiapky samozrejmosťou, tí sa ich nikdy nebáli tak ako ženy a majú v ich nosení prax. Na horách sa cení vtip, nápaditosť a odviazanosť, v meste sa kladie dôraz na striedmosť a modernosť. Určite si aj muži vyberú z nepreberného množstva ponúkaných čiapok – od tých s nepatrným brmbolcom na špičke, až po brmbolce naozaj obrích rozmerov!

Čiapka s brmbolcom, zdroj: LornaWatt.comČiapka s brmbolcom, zdroj: LornaWatt.com
Aj muži si prídu na svoje, zdroj: LakeRidgePhotography.comAj muži si prídu na svoje, zdroj: LakeRidgePhotography.com

Štítky: čiapka s brmbolcom, čiapky, brmbolce