Jarné dámske kabáty: Trojka tipov pre vás

Jarné dámske kabáty: Trojka tipov pre vás

Kategórie: Dámske oblečenie, Značkové oblečenie

Kabát patrí neodmysliteľne do dámskeho šatníka. A môže mať rôznorodú podobu. Tá sa módnymi trendmi každoročne a sezónne mení. Aké frčia tento rok na jar?

krátka bunda z umelého semišu v jemne modrej farbe za 72 €

Výrazným pomocníkom sú kolekcie mnohých značiek. Dnes pre vás máme kúsky Marks & Spencer. Vyrazte do jari 2021 v novom kabáte z ich novej jarnej kolekcie. Naše tri tipy vám pomôžu správne si vybrať.

dvojradový kabát v jemne zelenej farbe za 80 €

Nielen čierna je cool

Odmeňte sa po dlhej zime kabátom, ktorý vás bude baviť. Áno, čierna je síce nesmrteľná, ale kedy pustiť do šatníka farby než práve teraz? A ak sa vyložene necítite napríklad na bledo zelenú, alebo neprehliadnuteľne sýtu modrú, odľahčite outfit svetlou paletou nude, alebo krémovými tónmi.

krátky trenčkot z prémiovej bavlny v nude farbe za 100 €

Tip 1: krátky trenčkot

Trenčkot sa tento rok na jar dočkal modernizácie a predstavuje sa v kratšej podobe s asymetricky riešeným zapínaním. Je to kabát, ktorý vás bude baviť. Odmeňte sa po dlhej zime cool trenčkotom.

dlhý trenčkot z umelej kože vo farbe nude za 112 €

Tip 2: kožený kabát

Koža už dávno nepatrí len do rockového klubu. A už nemusí byť jedine zvieracia, aby vyzerala skvele. O oboch vás presvedčia tieto elegantné kožené trenčkoty v bielej, karamelovej verzii aj khaki verzii.

dlhý vlnený košeľový kabát v modrej farbe za 184 €

Tip 3: bundokošeľa

Bunda, alebo košeľa? Vlnený materiál sa postará o dostatočnú hrejivosť a moderný strih si bude skvele rozumieť s teniskami a športovejším štýlom.

funkčná bunda z umelého semišu v khaki odtieni za 80 €

Máte pred sebou prvé kabáty z novej jarnej kolekcie M & S JAR 2021, ktoré práve dorazili na český e-shop. Ďalšie štýlové kúsky nájdete na e-shope v sekcii Kolekcia – Novinky tu . A tiež priamo v sekcii Kabáty a bundy .

Neváhajte a kúpte si niektorý!

Zdroj foto: M & S

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: M & S, jar, jarná kolekcia, kabáty, dámske kabáty