Ultra moderna na nohy nielen pre zimný čas

Ultra moderna na nohy nielen pre zimný čas

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Chcete mať na svojich nohách obuté tento rok v zime niečo extra špeciálne? Potom tu máme pre vás novinku značky Louis Vuitton nazvanú Pilow Boot. V nich budete jednoznačne neprehliadnuteľné!

Ikonické a pritom jednoduché. Tak by sa dali definovať Pilow Boot od značky Louis Vuitton. Keď sa to vezme kolom dokola, sú to unikátne topánky, ktoré sú predovšetkým o paradoxoch.

Veľkoryso pohodlné

Ich veľkorysý a pohodlný strih skrýva prepracovanú vnútornú štruktúru, vďaka ktorej poskytne chodidlu dokonalú podporu. Extrémne ľahká vrúbkovaná podrážka a vode odolná nylonová vrstva zaistí tie najlepšie technické vlastnosti proti vlhku, chladu, snehu, ale aj teplu (v lete). Pillow Boot ponúkajú samozrejme unikátny a neoddiskutovateľný štýl. Odrážajú v sebe všetky estetické kódy módneho domu Louis Vuitton.

Tými sú

  • ikonický Monogram ktorý oživuje podšívku
  • šnúrky s Monogramom v all over spracovaní
  • horná časť topánky s elegantnými iniciálmi Louis Vuitton

Nielen na zimu!

Pillow Boot sú extravagantné, jedinečné a unikátne hybridné topánky, ktoré si môžete obúvať po celý rok. Ako už bolo naznačené vyššie, nylon vám poskytne ochranu pred silnou horúčavou okolo vás. Sú to teda topánky vhodné ako pre zimnú, tak aj letnú sezónu.

K dispozícii sú rovno v troch odtieňoch

  • Biele topánky LV z nylonu
  • Čierne topánky LV z nylonu
  • Khaki topánky LV z nylonu

Suma sumárum tieto topánky, v ktorých vaše nohy budú ako v papučkách si zamilujete!

O značke Louis Vuitton

Už od roku 1854 prináša Louis Vuitton svetu jedinečný dizajn, v ktorom sa snúbi inovácia a štýl s tou najlepšou kvalitou. Značka stále zostáva verná odkazu svojho zakladateľa Louisa Vuittona. Ten, vďaka svojim praktickým a elegantným batožinám, taškám a doplnkom pre cestovateľov je považovaný aj za zakladateľa filozofie, umenia cestovania '. Už od dní Louisa Vuittona sa s príbehom značky spája odvaha. Verná tomuto odkazu značka Louis Vuitton pravidelne pozýva architektov, umelcov a dizajnérov k spolupráci na kolekciách ready-to-wear, topánok, doplnkov, hodiniek, šperkov a parfumov. Dokonalá kvalita produktov Louis Vuitton je dôkazom starostlivosti, ktorú značka venuje spracovaniu.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Ultra moderna, nohy, zima, leto, Pilow Boot, Louis Vuitton