Kabelky Sofia Coppola pre Louis Vuitton: Ochutnávka z kolekcie Cruise!

Kabelky Sofia Coppola pre Louis Vuitton: Ochutnávka z kolekcie Cruise!

Kategórie: Tašky a kabelky

V dnešnom článku vás presvedčíme o tom, že Sofia Coppola nie je len dcérou slávneho otca a talentovanou režisérkou. Táto mladá dáma je tiež nadanou návrhárkou. Dnes si totiž predstavíme zbrusu novú kolekciu Louis Vuitton Cruise, konkrétne doplnky z tejto kolekcie, ktoré pomáhala navrhnúť práve všestranná Sofia Coppola.

O značke Louis Vuitton

Francúzska Louis Vuitton vznikla už v roku 1854 a momentálne je považovaná za jednu z najluxusnejších módnych značiek vôbec. Milióny žien i mužov na celom svete túžia po tom mať minimálne jeden kúsok Louis Vuitton vo svojom šatníku či botníku. Dôvod je jednoduchý. Kabelka, peňaženka, šatka alebo topánočky značky Louis Vuitton s charakteristickým vzorom LV vás totiž ako mávnutím čarovného prútika odlíšia od „davu“ oblečeného v konfekcii. Louis Vuitton teda nie je značkou pre každého, Louis Vuitton je značkou exkluzívnou, značkou pre tú najnáročnejšiu klientelu! Louis Vuitton je jednou z vedúcich módnych značiek na svete – dokáže teda veľmi efektívne vytvárať budúce trendy.

Coppola & Vuitton

A aké sú doplnky? Konkrétne kožené tašky do ruky aj cez rameno a listové kabelky – Sofia Coppola pre Louis Vuitton? Sú najmä elegantné a ženské! Moderné a tvrdo pracujúce ženy dozaista ocenia na prvý pohľad síce „trošičku“ strohý, ale o to praktickejší design kabeliek do ruky aj cez rameno Sofia Coppola pre Louis Vuitton. Tieto kabelky Louis Vuitton sú dostupné hneď v štyroch designových prevedeniach, pričom každé z týchto prevedení ponúka aj rôzne farebné varianty. Môžete tak dokonale zladiť svoj ​​každodenný outfit s luxusnou kabelkou do ruky Sofia Coppola pre Louis Vuitton a byť neprehliadnuteľné. K večernej róbe potom nezabudnite zvoliť jednu z prekrásnych listových kabeliek Sofia Coppola pre Louis Vuitton – napríklad tu predstavenú zlatú listovú kabelku z ovčej kože.

Sofia Coppola nám s novou kolekciou Louis Vuitton Cruise ukázala svoj ​​všestranný talent, teraz je len na vás, či si tieto luxusné doplnky zamilujete rovnako ako jej filmy!

Štítky: Vuitton, Louis Vuitton, kabelka Louis Vuitton, listové kabelky Louis Vuitton, kabelka do ruky Louis Vuitton, kolekcia Louis Vuitton, Louis Vuitton Cruise, Sofia Coppola pre Louis Vuitton, kabelka do ruky Sofia Coppola pre Louis Vuitton, listové kabelky Sofia Coppola pre Louis Vuitton