Pastelové leto s Levis

Pastelové leto s Levis

Kategórie: Dámske oblečenie, Džínsy, Jeans, Rifle, Pánske oblečenie

Chcete toto leto zažiariť a byť IN? Čo tak skúsiť pohodlnú, casual denim módu v pastelových farbách? Levis vám ukáže ako na to!

Tohtoročným hitom leta sú pastelové odtiene farieb. A to na všetkom, do čoho sa obliekate. A potom tu máme na jednej strane pastelové farby a na druhej denim. A prečo to nespojiť dohromady? Pretože pastelové farby aj denim sú hitmi tohtoročnej sezóny a tak sa značka Levi's® rozhodla, že tieto trendy spojí.

A hlava sa nám z toho točí!

Máme tu

  • mliečne tóny jemné mätové
  • sladkú ružovú
  • chladivú modrú
  • a ďalšie pastelové farby

Aj kultovky sú pastelové

Všetky dávajú obľúbeným džínsom, denimovým bundám, tričkám a mikinám nebývalý nádych sviežosti, hravosti, jemnosti aj romantiky. A predstavte si, že do pastelových farieb sa hodili aj kultové 501® Skinny džínsy, alebo ich skrátená verzia v šortkách.

V celej pastelovo ladenej Levis kolekcii nájdete aj ďalšie artikle, ktorými sú pastelové doplnky, ako basebalky, opasky, alebo plátenné tašky. Tieto kúsky sa skvele dopĺňajú a vy ich tak môžete flexibilne nakombinovať, alebo naopak nosiť ich tón v tóne, teda monochrónne v jednom tóne od hlavy až k päte.

Povedali by sme, že v Levi's® Storm to teraz trochu vyzerá ako v cukrárni, alebo pri prechádzke jarným rozkvitnutým parkom. Tak sa príďte pozrieť a niečo sladko pastelové si kúpiť!

Zdroj foto: Levis

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Levis, džínsy, 501, skinny, šortky, pastelové farby