Leto nie je len o dovolenke a zážitkoch, ale aj o odpočinku a spánku

Leto nie je len o dovolenke a zážitkoch, ale aj o odpočinku a spánku

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Topy, tričká, tielka

Leto a prázdniny vypukli v plnej sile. Letný čas však nie je len o kope zážitkov, výletov a kúpania či slnenia, je tiež o odpočinku. A k nemu neodmysliteľne patrí spánok. Nabrať sily na ďalšie školské a pracovné dni, dobiť si spánkom „baterky“ a elán.

A aby bol spánok kvalitný, potrebujete aj správnu prípravu naň vrátane príjemného nočného odevu.

Ako na to?

Pre kvalitný spánok je však dôležitá aj samotná príprava pred spaním. Odporúča sa nevenovať sa mobilnému telefónu, nezaoberať sa vážnymi a dôležitými záležitosťami. Keď sa večer ukladáte do postele, mali by ste sa ako po psychickej, tak aj po fyzickej stránke cítiť pohodlne a príjemne.

A mimo dodržiavania určitých pravidiel spánkovej hygieny, vám s príma kvalitným spánkom pomôže aj voľné a pohodlné ale aj štýlové a pekné pyžamo, či nočná košieľka. V nočnej bielizni, ktoré teraz nájdete v predajniach obchodného reťazca KIK sa vám bude spať ako v bavlnke.

Čas na spánok

Všetky kúsky sú krásne a vyrobené z príjemných materiálov a voľne strihané, aby vás pri spánku nikde neobmedzovali. Okrem dobrej psychickej pohody pred spaním preto stavte na kvalitu, voľnosť a príjemné materiály, aby ste sa vyspali do ružova a dobre si odpočinuli.

Nielen pohodlie, ale aj štýl a zvodnosť

Pre niektoré ženy je však dôležité, aby sa večer cítili príťažlivo. V tom prípade môžete siahnuť po sexi jednodielnych pyžamách, zvodných šortkách, alebo nežných nočných košieľkach. Vy sa budete cítiť dobre a partner z vás nebude vedieť spustiť oči.

Ležérne a hravo

Ak dávate naopak prednosť ležérnejšiemu štýlu, určite oceníte hravé pyžamá a nočné košele s motívmi myšiaka Mickeyho Mouse a jeho Minnie, ktoré sa v KIK robia aj v detskej variante. Môžete sa tak zladiť s dcérkou do rovnakých rozkošných pyžám.

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: letné kolekcie, KiK, nočná bielizeň, overal, nočná košieľka, pyžamo, KiK