Ako zohnať darček v čase pandémie?

Ako zohnať darček v čase pandémie?

Kategórie: Pánske oblečenie

V dnešnej zložitej dobe, keď prvé strany svetových novín sa plnia článkami o koronavíruse, je veľa z nás v karanténe, alebo sa bojí vychádzať von. Ako si poradiť, keď potrebujeme zohnať darček pre niekoho blízkeho tak, aby sme pri tom neboli v ohrození nákazy koronavírusom, alebo doznievajúcej epidémie chrípky? Máme pre vás riešenie!

Vtipné boxerky ocení každý muž.

Vtipné boxerky ocení každý muž.

Z pohodlia svojej obývačky si môžete objednať veľa darčekov pomocou internetu. Ak zháňate darček pre muža, odporúčame zaobstarať si napríklad bavlnené vtipné boxerky. Spodnej bielizne nie je nikdy dosť. Navyše v tomto čase obdarovaného ako bonus rozveselíte. V ponuke e-shopov sú boxerky pre pánov s rôznymi nápismi, srdiečkami a zvieratkami. Páni určite pohodlné boxerky z kvalitného materiálu ocenia, keď teraz viac času trávime doma.

Veselé ponožky pomôžu zlepšiť náladu.

Veselé ponožky pomôžu zlepšiť náladu.

V niektorých e-shopoch zoženiete nielen vtipné boxerky, ale aj veselé ponožky, ktoré môžete zakúpiť buď jednotlivo, alebo vo výhodných setoch. Napríklad troje boxerky a tri páry ponožiek. E-shop za vás zariadi aj odovzdanie darčeka, ak vy musíte byť v karanténe. Objednáte, zaplatíte cez internet a necháte ho zaslať na adresu obdarovaného. Jednoduché. Oslavy narodenín a sviatkov si nechajte na dobu, kedy sa nám podarí zmierniť pandémiu koronavírusu. Napríklad na leto.

Pre veľa z nás majú obmedzené vychádzky, home office a trávenie času iba v byte negatívny dopad. Predovšetkým na našu psychiku. O to viac, že nikto presne nevie, kedy tieto obmedzenia skončia. Odborníci radia, aby sme dostatočne zamestnali svoju myseľ aj niečím iným ako sledovaním negatívnych správ z televízora.

Neprepadajte depresii a myslite na pekné veci.

Neprepadajte depresii a myslite na pekné veci.

Zahrajte si s rodinou stolné hry, preorganizujte skrine, a vytvorte si plány na dobu, kedy sa podarí koronavírus vykoreniť. Naplánujte si napríklad letnú dovolenku. Aj keď sa nám vďaka okolnostiam zdá, že vysnívaná letná dovolenka a leňošenie na slniečku sú v nedohľadne, buďte pozitívny a robte si plány do budúcnosti. Predstavte si, ako táto hrozba zmizne a plánujte letné zážitky. Takéto svetlo na konci tunela, až bude svet v poriadku vám pomôže prečkať toto pochmúrne obdobie.

Keď na vás splín z domácej izolácie už padá, zavolajte svojim blízkym. Sociálny kontakt je dôležitý v prevencii rozvoja úzkosti a depresie. Nebudete sa cítiť tak osamelo a ako hovorí staré príslovie – zdieľaná starosť je len polovičná.

Zdroj fotografií: Valentins.sk, Tiptravel.sk