Vianočné darčeky 2012: Rozbaľte si nádielku kozmetiky a oblečenia Marks & Spencer!

Vianočné darčeky 2012: Rozbaľte si nádielku kozmetiky a oblečenia Marks & Spencer!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Pánske oblečenie, Parfumy, Značkové oblečenie

Či chceme alebo nie, Vianoce sa nezávratne blížia, a tak je najvyšší čas, začať sa obzerať po darčekoch. Ak už máte nakúpené, alebo vymyslené, čo kúpite, potom vám v tomto článku veľmi neporadím. Pokiaľ ale patríte k väčšine, ktorá zháňa vianočné darčeky na poslednú chvíľu, potom čítajte ďalej.

Ako kúpiť akúkoľvek vec a mať darčeky z krku, potom radšej vyrazte do značkového obchodu Marks & Spencer. V tomto módnom obchode nenájdete len oblečenie, ale aj potraviny a v tejto predvianočnej dobe tiež rôzne darčekové balíčky, ktoré určite potešia vašich blízkych.

Rozmaznávajte svoje náprotivky

Aby ste to mali jednoduchšie Marks & Spencer vám dámske a pánske darčeky rozdelil do troch kategórií. Čo sa týka dámskej varianty, nájdete tu kategóriu kozmetických balíčkov, kategóriu nočných pyžám a županov a samozrejme aj kategóriu s oblečením. Verzia pre mužov ponúka kategóriu pánskych hračiek, kategóriu s oblečením a kategóriu s košeľovým setmi.

Pre dámy to najlepšie

Rady sa rozmaznávate, používate telovú a dekoratívnu kozmetiku? Potom vás iste potešia darčekové sety s týmto príslušenstvom. V ponuke sú ako balíčky s krémami, penami do kúpeľa či sprchovými gélmi, tak sety s lakmi na nechty, alebo toaletnými vodami.

Ak vám kozmetika nič moc nehovorí, potom budete určite potešené, keď pod stromčekom objavíte luxusný saténový župan, sexy košieľku alebo teplé pyžamo.

Ak je vám jedno v čom spíte a radšej sa chcete páčiť v spoločnosti, potom je pre vás ideálna posledná kategória s oblečením. Tu nájdete pletené svetríky, prikrývky, alebo napríklad krásne šály.

Aj páni si prídu na svoje

Ak máte doma muža, ktorý sa o seba tiež rád stará, potom aj pre neho nájdete vhodný darček v značkovom obchode Marks & Spencer.

Máte doma nezbedníka, ktorý sa stále v niečom vŕta a oblečenie je pre neho len nutnosťou? Potom mu vyberte darček z kategórie pánskych hračiek. Nájdete tu užitočné veci ako stolnú lampu alebo vreckový nôž so všestranným využitím. Ale aj hračky ako sú počítačové hry, modely autíčok, alebo gumovú kačičku sa štupľom.

Svojmu milému môžete tiež vybrať buď pekný svetrík či vestičku, teplý kabát alebo šál. Ak je váš muž elegán a potrpí si luxus, potom rozhodne nezklamete, keď mu zaobstaráte nádhernú košeľu.

zdroj: www.marksandspencer.com

Štítky: Marks&Spencer