Ani muži sa nemusia báť nakupovať fashion darčeky

Ani muži sa nemusia báť nakupovať fashion darčeky

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty

Darčeky pre ženy nakupujeme ako muži obvykle niekoľkokrát za rok. Avšak oblečenia sa dosť bojíme. Čo keď nesadne? Alebo sa nebude páčiť? Prestaňte sa báť. Sú aj také fashion kúsky, v ktorých sa nemôžete spliesť.

Dámske šaty kúpiť určite zvládnete

Keď sa dostaneme do situácie, že nás napadne premýšľať nad oblečením pre „svoju dámu“, to už ju určite veľmi dobre poznáme. Možná poznáme jej číslo oblečenia z hlavy. Ak nie, je veľmi jednoduché pozrieť sa na štítok. Pozor na univerzálne veľkosti. Niekedy práve na také pri nakupovaní narazíte. Obvykle si ako muži povieme: „Hurá!“ Ale opak je pravdou, práve tejto uni veľkosti sa bez skúšania radšej vyhnite. Veľmi ideálnym kúskom pre nákup aj bez skúšania sú moderné dámske šaty . Vyberajte z over size strihov, teda s takých, ktoré sú voľnejšie. Ak máte doma štíhlejšiu dámu, nič nepokazíte obtiahnutými šatami z úpletu.

Dámske šatyDámske šaty

A čím rozhodne nepokazíte radosť z darčeku v tejto či nadchádzajúcej sezóne? Vyberte košeľové šaty. Sú módne, dajú sa nosiť ako šaty, ale aj na nohavice. Vďaka strihu sú veľmi univerzálne a málokedy strih nesadne, či už si ho oblečie vnadami obdarená žena, alebo žena so subtílnou postavou.

Nebojte sa volánov. Sú veľkým hitom. Ani nie tie romantické, ako tie, ktoré dodávajú oblečenie extravaganciu. Často dopĺňajú aj už zmienené košeľové šaty.

Kúskami, ktoré vždy sadnú, sú topy

Nemusíte sa báť vybrať ani rôzne vrchné diely – krásne topy . Najproblematic­kejšie býva oblečenie v páse a cez boky. Takže nohavice môžu byt problematickými, ale top obvykle nie. Pokiaľ je pružným, rieši aj problém väčšieho poprsia. Podobne dobrú službu nám ale ponúkajú aj voľné strihy topov. A aké vybrať? Tentokrát voľte podľa toho, ktoré práve vám pripadajú sexy.

Karnevalový kostýmKarnevalový kostým

Prekvapte a obdarujte aj svoju malú princeznu, alebo princa

Detské darčeky obvykle vyberajú rodičia spoločne, ale ešte častejšie to zostáva na ženách. Prekvapte a postarajte sa o darček vy. Kúpte deťom karnevalový kostým. Čo na tom, že žiadne karnevaly teraz nie sú. Nie je to jednorazová hračka. Práve naopak. Rozprávkové detské kostýmy sú skvelou hračkou, ktorá deti rozvíja a milujú ju. Umožňují deťom vžívať sa do rôznych rolí a z kostýmu princeznej tú svoju princezničku nedostanete pekne dlho.

Uvidíte, že ak si pri výbere oblečenia a detských hračiek dáte záležať, nakupovanie cez internet je jednoduché. Prajeme vám, aby pri vianočnom stromčeku mali všetci po rozbalení darčekov radosť.