Hľadáte vhodné darčeky pre ženy? Stále letia dámske peňaženky

Hľadáte vhodné darčeky pre ženy? Stále letia dámske peňaženky

Kategórie: Tašky a kabelky

Prichádza obdobie kedy sa musíme pripraviť na veľký darčekový sviatok – na vianočný čas. Minimálne najbližšiu ženu vo svojom okolí, mamu, manželku či priateľku musíme obdarovať. Existuje niečo, čím nič nepokazíme?

Aj ako muži sa pomerne ľahko dokážeme trafiť do niektorých darčekov. Iným by sme sa radšej mali vyhnúť. Pokiaľ vaša manželka neustále rieši vzhľad svojich zubov a ich bielosť, môžete jej smelo venovať aj pásiky na bielenie zubov . Ide o veľmi hodnotný darček. Ak ale nie, pozor na podobný darček. Aj keď by sa vám mohlo zdať, že by zuby mohla mať belšie, svojvoľne tento darček nikdy nedávajte. Mohla by sa uraziť. Nechcete predsa, aby sa bála, že už sa vám nepáči?

Tradičný darček – peňaženka

Kvalitné dámske peňaženky sú perfektným darčekom, či už chcete obdarovať dospievajúce dievča, alebo dospelú ženu akéhokoľvek veku. Moderné peňaženky sa dnes oproti minulosti zmenšili. Ponúkajú priestor predovšetkým pre plejádu rôznych kariet – platobných aj vernostných, ale aj pre peniaze, vrátane drobných. U peňaženky sa nemusíte báť siahnuť ani po extravagantnejšom kúsku. Ženy ocenia, že ich niekto obdaruje odvážnou peňaženkou, na ktorú by nemali odvahu, keby si ju kupovali za vlastné. Nielen čierne a hnedé peňaženky sú pre ženy tradičné. Doslova milovanými sú červené peňaženky. Môžu byť matné, ale aj s vysokým leskom. Nosia sa hladké, aj ako imitácia dezénu krokodílej kože.

Nebojte sa vybrať ani kabelku

Hovoríte si, že vybrať žene kabelku si skutočne netrúfnete? A prečo? Mnoho mužov si myslí, že dokáže vybrať žene spodnú bielizeň. Proti tej je výber kabelky omnoho jednodužší. Ak budete kupovať kabelku v dobrom e-shope, nemôže sa stať, že kúpite nekvalitnú alebo nemodernú. Nejde sa netrafiť. Pozrite sa, akú kabelku vaša žena preferuje. Je to o matematike a geometrii. Každá žena preferuje určitú veľkosť a tvar. Obvykle ale poznáme aj povzdychy našich žien a vieme, akú by si chceli kúpiť. Krásne dámske kabelky však môžete venovať aj ak dokonalú kombináciu. Napríklad s už zmienenou peňaženkou. K tomu prikúpte trebárs ešte šatku, alebo v dnešnej dobe tak potrebné farebne zladené rúško.

Krásne dámske kabelky však môžete venovať aj ak dokonalú kombináciu.Krásne dámske kabelky však môžete venovať aj ak dokonalú kombináciu.