Buďte aktívny za každého počasia

Buďte aktívny za každého počasia

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Legíny, Topy, tričká, tielka

Cvičenie a zdravý životný štýl, to sú dve veci, ktoré si najčastejšie dávame predovšetkým ako novoročné predsavzatia. A mnohým moc dlho nevydržia. Pritom stačí k posilneniu imunity len polhodinka vonku – napríklad len prechádzka, alebo nordic walking s palicami, prípadne svižná chôdza, alebo ľahký beh. Buďte aktívny za každého počasia!

Skúste sa hýbať a zamierte do posilňovne, alebo na lekciu jogy. Ideálom je ale pohyb vonku a za každého počasia – stačí dodržiavať len niekoľko pravidiel a vonku sa dá hýbať a športovať za akéhokoľvek počasia.

flísová bunda 11 € a legíny 11 €flísová bunda 11 € a legíny 11 €

Rozhodnutie je ťažké

Už samotné rozhodnutie začať cvičiť mnohokrát nie je jednoduché. Odolať rôznym dobrotám a sladkostiam je často naozaj ťažké. Najlepšie je preto nastaviť si pravidelný režim nielen v stravovaní, ale aj v športe.

tričko za 6 € a legíny za 11 €tričko za 6 € a legíny za 11 €

Je tiež dôležité túto rutinu raz za čas obmeniť, aby ste si naďalej udržiavali motiváciu. Pokiaľ ju však potrebujete ešte posilniť, bežte si vybrať nejaké príma športové kúsky do KiK a razom sa vám chuť do pohybu a športovania navýši.

opasok na behanie za 3 €opasok na behanie za 3 €

Nielen oblečenie

V obchodnom reťazci Kik nájdete nielen stykové kúsky z príjemných a priedušných materiálov, ale aj za veľmi príjemné ceny. Vedľa športového oblečenia nájdete v Kiku aj celý rad pomocníkov, vďaka ktorým bude cvičenie nielen príjemnejšie, ale aj jednoduchšie.

športové fľaše za 3 € kusšportové fľaše za 3 € kus

Využiť môžete napríklad praktickú fľašu na vodu, alebo šikovnú kapsičku na drobnosti, ktorú si jednoducho pripnete okolo pása. Svoje výkony a zlepšenie môžete sledovať prostredníctvom chytrých fitness hodiniek.

Bluetooth slúchadlá za 17 €Bluetooth slúchadlá za 17 €

Ak pri cvičení radi počúvate hudbu, môžete siahnuť po bluetooth slúchadlách, ktoré sú pre športové aktivity priamo určené. Mobil jednoducho uložíte do obalu, ktorý možno ľahko pripnúť na pažu, a môžete vyraziť!

  • Úvodné foto: dievčenská podprsenka za 11 €, legíny za 11 €
  • Zdroj foto: KiK
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: športové oblečenie, dámske športové oblečenie, šport, pohyb, počasie, legíny, bundy, spodná bielizeň