Pohodlie a štýl: dámska spodná bielizeň Levis

Pohodlie a štýl: dámska spodná bielizeň Levis

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Značkové oblečenie

Byť v pohode a cítiť sa dobre vždy a všade nie je podmienené len make upom, cool účesom a lookom, ale aj tým, čo viditeľné nie je – a to je vaša spodná bielizeň. Určite budete súhlasiť, že takáto nevhodná spodná bielizeň vám urobí z každého dňa malé peklo. Skúste limtiku Levis a buďte vždy v pokoji!

Limitovaná dámska edícia spodnej bielizne je nielen štýlová, ale predovšetkým pohodlná, čo ocenia iste dámy, ženy, slečny a dievčatá po celom svete. A aktuálne sa na ňu môžete tešiť aj u nás na Slovensku. V kolekcii nájdete nohavičky, podprsenky, body a legíny, takže už nikdy nemusíte obetovať svoj osobný štýl ani pohodlie na úkor vzhľadu. Šesť dielna kolekcia je ležérna, nadčasová a pomáha vyžarovať sebavedomie – keď spodná bielizeň dobre padne a cítite sa v nej dobre, aj všetko ostatné je tak, ako má byť a na svojom mieste.

Osobitosť s Levis

Individualita bola vždy neoddeliteľnou súčasťou značky Levis a v súčasnosti získava na význame aj v celom módnom priemysle. V posledných rokoch sa streetwear a športový štýl stali súčasťou hlavného módneho prúdu, prepojenia praktickosti s formou podporia vyjadrenie vašej osobnosti a ukáže vaše autentické ja.

Trendy Tencel Lyocell

Kolekcia využíva udržateľný materiál Tencel Lyocell, ktorý je jemnejší ako hodváb a chladivejší než ľan. Dostanete ju v niekoľkých základných farbách od jasne bielej, cez ružovú, vínovú až po čiernu, alebo s maskáčovou potlačou. Pohodlné pružné lemy majú na sebe kultové športové logo, pôvodne z roku 1984, alebo len nápisom Levis. Tak dodávajú moderný, športový vzhľad a umožnia vám preťahovať sa, behať, skákať, alebo len tak sedieť v naozajstnom pohodlí. Je predsa samozrejmé, že to, čo máte pod oblečením, musí byť rovnako kvalitné a pekné, ako to, čo máte na sebe.

Čím sa limitky vyznačujú?

  • High Rise Brief – Nohavičky s vysoko vykrojenými nohavičkami High Rise Brief lichotia postave, predlžujú nohy a zároveň nič neodhaľujú a zaručujú celodenné pohodlie.
  • Mid Brief – Nohavičky Mid Brief sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili čo najlepšie hneď, ako ich oblečiete a nikdy nesmú obmedzovať v pohybe.
  • Logo Tape Sport Bra – Môžete vyskúšať športovú podprsenku logo Tape Šport Bra, ktorá sa dá nosiť ako top napríklad pod ovesized džísky.
  • Brallette – Alebo nevystužené Brallette, ktorá je tak pohodlná, že zabudnete, že vôbec nejakú podprsenku na sebe máte. Najmäkším a najelegantnejším doplnkom k vašim džínsom sa môže stať.
  • Body – bez hodín premýšľania, čo na seba, ponúka trefu do čierneho a rýchlo sa stane neodmysliteľným kúskom vášho šatníka.
  • Legíny – majú stredne vysoký pás a mäkký nylonový materiál vám bude po celý deň poskytovať pocit podpory.

Jednoduchá silueta lichotí všetkým veľkostiam a krásne sa kombinuje s nadrozmernými topmi, napríklad aj v niekoľkých vrstvách. Nebudete ich chcieť dať dole. Všetko sa dá kombinovať so všetkým, môžete si vybrať, či tón v tóne, alebo naopak kontrastne. Teraz už môžete žiť v Levis 24 hodín denne.

Zdroj foto: Levis

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: dámska bielizeň, spodná bielizeň, spodná bielizeň Levis