Nová značka luxusnej spodnej bielizne Miriale

Nová značka luxusnej spodnej bielizne Miriale

Kategórie: Dámska spodná bielizeň

Pozor dámy, na trhu je nová značka luxusnej spodnej bielizne Miriale, ktorá ponúka čipkové výstrelky ako chudým tak plnoštíhlym ženám. Spodnú bielizeň Miriale si firma sama navrhuje, vyrába a dodáva rovno do našich rúk. A pretože sa Miriale venuje len spodnej bielizni, sú jej kúsky jedinečné. Tento tovar nenájdete v žiadnom obchode. Miriale rozdeľuje svoju výrobu do 3 kolekcií a to Lingerie exclusive, String line a Eleganzia. Každá kolekcia obsahuje 4 súpravy obsahujúce podprsenku, nohavičky tangá, klasické nohavičky a košieľku. Z každej kolekcie si môžete vybrať ako nová zákazníčka jednu sadu spodnej bielizne Miriale za 4 € na vyskúšanie.

Lingerie exclusive

Kolekcia Lingerie exclusive je určená pre elegantné ženy v strednom veku, ktoré majú rady pohodlie, ale zároveň chcú byť príťažlivé. Táto kolekcia na nás dýcha svojím výnimočným štýlom, neobyčajnými farbami a prepracovanými detailmi. Mäkký materiál z mikrovlákien nám dodáva pocit pohodlia a dokonalého vzhľadu. Pre odvážnych je tu ružová súprava z polopriehľadného materiálu v kombinácii s pruhovaným vzorom či červená spodná bielizeň s oranžovými kvetmi. Pre tých menej odvážnych je zelená súprava s oranžovou výšivkou a sivá s modrou výšivkou.

String line

Kolekcia String line je vhodná pre mladých ľudí s chuťou do života, ktorí chcú byť sexy počas celého roka. Pružné materiály nás neobmedzujú v žiadnom pohybe, ale naopak poskytujú dokonalé pohodlie. Jedinečné nápady návrhárov sú vykonané v trendy farbách a skvele padnú. Môžeme si vybrať spodnú bielizeň Miriale vo svetlej farbe, v sýto ružovej sieťovine, červenej s tmavo fialovými kvetmi a alebo čiernej s ružovými výšivkami a saténovými mašličkami.

Eleganzia

Kolekcia Eleganzia je zameraná na plnoštíhle dámy a je navrhnutá tak, aby aj bacuľky boli elegantné a sexy. Prispôsobený strih a elastické materiály poskytujú oporu a príjemný pocit z nosenia. V ponuke sú nohavičky do veľkosti 60 a podprsenky do veľkosti 110F, a to vo farbe béžovej s bielymi kvetmi, lososovej v kombinácii s oranžovou a take zelené s červenými detailmi.

Fotky sú čerpané zo stránok: www.provea.com

Štítky: spodné prádlo, dámske oblečenie, www.provea.com