Privítajte leto udržateľne a štýlovo s cool kúskami od Circlle

Privítajte leto udržateľne a štýlovo s cool kúskami od Circlle

Kategórie: Dámske oblečenie, Značkové oblečenie

* Lokálne, udržateľná a etická značka Circlle predstavuje nové kúsky, ktorými rozširuje svoje portfólio. Maya, Alina a Bree vám nesmú doma v šatníku chýbať! *

Cool kúsky sú bikershorts Maya, čo sú vysoké šortky prichádzajúce v recyklovaných materiáloch a nadčasovom dizajne. Novinkou sú aj kratšie šortky Alina a úplne nová športová podprsenka Bree. Všetko v nesmrteľnej klasickej čiernej Nero farbe.

Kraťasy boli u značky zákazníkmi veľmi dlho žiadané. Po náročných prípravách udržateľnej výroby teraz značka svojich priaznivcov milo prekvapila.

Vybavte sa na leto udržateľne so značkou Circlle

  • s novými šortkami Alina v kratšom variante
  • praktickými bikershorts Maya v dlhšom strihu
  • klasickou podprsenkou Bree

Maya

Bikershorts Maya sú vyrobené z recyklovaných materiálov a prichádzajú v nesmrteľnej čiernej farbe Nero. Maya má vysoký pás a minimalistický dizajn, a vďaka tomu sa hodí na akýkoľvek šport, ale aj k štýlovému outfitu do mesta.

Alina

Kratšie šortky Alina sú veľmi praktické pri športovaní v horúcich letných dňoch. Vďaka nim vás v pohybe nezadržia ani vysoké teploty.

Bree

Športová podprsenka Bree vo farbe Nero je výnimočná svojím výrezom na chrbte a komfortnými širokými ramienkami a s remienkom pod prsiami pre bezpečie pri každom pohybe.

Nové letné kúsky sú k dispozícii od konca júna 2021 na webových stránkach Circlle. Urobte krok s ohľadom na našu planétu a navštívte Circlle.cz !

Zdroj foto: Circlle

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: kolekcia, Circlle, dámske oblečenie, značka Circlle