Eko značka O my Bag na scéne!

Eko značka O my Bag na scéne!

Kategórie: Tašky a kabelky

Kabeliek a tašiek nie je nikdy dosť, to iste milé dámy uznáte. A ak sú to kúsky ekologické, tým lepšie! Na scénu prichádza eko značka O my Bag!

O my bag je značka, ktorá je srdcovkami z Holandska, konkrétne z Amsterdamu. Ide o ručne vyrábané kúsky – od peňaženiek a listových kabeliek, cez rôzne veľké kabelky a batôžky, až po doplnky. Skrátka so značkou O my Bag si môžete zaobstarať celú plejádu produktov a každý bude originálom, vyrábaným ručne, z tej najlepšej hovädzej usne a za eko podmienok v Indii.

Značka O my Bag patrí k luxusu za dostupnú cenu, ktorý pretrvá doslova veky. Penzum ručnej práce z indickej Kolkaty sa odráža v každom kúsku. Precízne spracovanie a kvalitné kože dodávajú istotu tým skutočne „naj“ kúskom. Ulovte si kúsok luxusu pre seba aj vy!

peňaženka Envelopepeňaženka Envelope

Peňaženka Envelope

Je nadčasovým kúskom, v rôznych farebných variáciách – celá hnedá, celá čierna, hnedočierna, hnedomodrá, pričom hnedá má niekoľko odtieňov od svetlej až po sýtu hnedú. Je vyrobená s rastlinným činidlom kože dovezenej z Toskánka. Zapínanie je riešené na magnet, a vnútro peňaženky tvorí niekoľko praktických priehradiek, vrecko na drobné a priehradky na karty. Rozmery peňaženky sú 19 × 1.5 × 11 cm. Peňaženka môže byť vaša za 83 €.

batoh Jeanbatoh Jean

Batoh Jean

Patrí k mestským typom batôžkov a štýlovkám, ktoré vás nesklamú. Je vyrobený z šetrne spracovanej kože bez použitia ťažkých kovov. K dispozícii je vo farbách čiernej a tmavo zelenej, s rozmermi 28 × 17 × 33 cm a za cenu 360 €. Batôžtek má textilnú podšívku, s jednou veľkou a dvoma malými vreckami vo vnútri. Vnútorné vrecká majú jedno zapínanie na zips a druhé je otvorené. Batoh má tiež tri vonkajšie vrecká – veľké vrecko na prednej strane a dve menšie na bokoch. Zapínanie je riešené na suchý zips.

kabelka Lunakabelka Luna

Kabelka Luna

Módne a trendy guľatá kabelka s nastaviteľným popruhom. Hlavná priehradka je riešená na vrchné zapínanie a zips. Štýlovka je vyrobená z šetrne spracovanej kože bez použitia ťažkých kovov s rozmermi 21 × 7 × 21 cm s dlhým popruhom. Kabelku Lunu dostanete v čiernej a tmavo zelenej farbe za cenu 163 €.

Všetky výrobky značky O MyBag, dostanete kúpiť na Nila.cz a tiež v NilaStore, Korunný 76 a 96, Praha Vinohrady.

Zdroj foto: Nila

Autor: Pavla Jelínková

Štítky: O my Bag, kabelky, tašky, a peňaženky