Netradičný darček, alebo radosť pre vás

Netradičný darček, alebo radosť pre vás

Kategórie: Dámske oblečenie, Legíny, Pánske oblečenie, Tašky a kabelky, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Tlač nie je len o šanónoch, plagátoch a vizitkách. V dnešnej dobe už nie. Jeho cielenie je oveľa širšie a pojíma dnes aj oblečenie. A to nielen jednoduchú potlač, ale oveľa viac!

Aspoň tak to platí o firme Procentrum Design, s.r.o., ktorá vznikla pôvodne ako zákazková tlačiareň pre potlač textilu. Dnes robí oveľa viac. Aktuálne nadviazala spoluprácu s českou značkou LS Desing, s ktorou vydala kolekciu športového indoor oblečenia.

z kolekcie LS Designz kolekcie LS Design

Kolekcia LS Desing

V oblečení od firmy LS dizajn vyniknete vo fitku aj v posilňovni. Typickým rysom všetkých kolekcií je transparentná sieťovina, ktorá zákazníčkam dodáva výnimočnosť a „sexylook“. Vďaka vysokému pásu legín z kolekcií LS Desing drží na svojom mieste pri všetkých športových pohyboch a aktivitách, a zároveň vám krásne spevní oblasť bruška aj stred tela.

z kolekcie LS Designz kolekcie LS Design

Samotné kúsky športového oblečenia sú vyrobené z pružného materiálu odvádzajúci pot, majú zaujímavé dynamické línie, sieťovinové vsadky a prestrihy. Všetko je priedušné a podporuje odvod potu od tela a cirkuláciu vzduchu na pokožke.

Skvelý tip na darček nielen na Vianoce

Skúste obdarovať svojich blízkych kúskami s celo potlačou od Procentrum Design, s.r.o., a to nielen na Vianoce, ale kedykoľvek inokedy. Napríklad k narodeninám, meninám či inému výročiu. Originálny a jedinečný!

z produkcie Procentrum Designz produkcie Procentrum Design

Vďaka celo potlači od Procentrum Design, s.r.o., môžete získať luxusné oblečenie. A to či už len jeden kúsok (pre seba či ako darček), alebo objednať niekoľko ako darčeky pod stromček. Pre firmy a živnostníkov sú tu potom v ponuke celé série stoviek kusov pre eshopy, kamenné obchody atď.

Procentrum Design, s.r.o., vám dodá kompletné fitness oblečenie, od legín, topov až po mikiny a tepláky a to všetko v detských aj dámskych variantoch. O tom, že táto značka je naozaj kvalitná svedčí aj fakt, že v tomto oblečení cvičí napríklad Kateřina Průšová. Všetku produkciu nájdete na instagramovom účte lsdesign_brand a všetko môžete objednať na webových stránkach Procentrum.cz .

z produkcie Procentrum Designz produkcie Procentrum Design

Procentrum Design s.r.o.

Firma Procentrum Design, s.r.o., vznikla v roku 1993 ako zákazková tlačiareň pre potlač textilu. Od počiatku poskytuje klientom kompletné služby, ktoré neustále rozvíja. Má moderné priestory a kvalitné vybavenie pre priamu, transferovú a sublimačnú tlač. Všetky tieto technológie sú podporované pomocnými prevádzkami (DTP, príprava sietí, baliareň, doprava), ktoré zodpovedajú európskym štandardom aj normám na ochranu životného prostredia. Pre kvalitné a rýchle splnenie zákazky zaisťujú kompletný servis obstarávateľmi.

z ponuky Procentrum Designz ponuky Procentrum Design

V praxi to znamená, že všetku korešpondenciu, zadanie zákazky, spracovanie tlačových podkladov, prípravu šablón, tlačených vzoriek, vlastnú tlač zákazky a balenie zabezpečuje vlastnými pracovníkmi. Ich skúsenosti umožňujú už pri zadaní zákazky optimalizáciu tlače a to ako v cenách, tak aj vo výbere potlačovaného materiálu.

Zdroj foto: Procentrum.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: LS Desing, Procentrum Design, s.r.o., športové oblečenie, celopotlač, tričká, mikiny, tašky, čiapky, šiltovky, vaky, čelenky