Športová mužská elegancia je v kurze

Športová mužská elegancia je v kurze

Kategórie: Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Kolekcia oblečenia z dielne športových značiek sú často vyhľadávanými kúskami. V predajniach KiK teraz nájdete kolekciu značkového športového oblečenia pre pánov, z ktorej si iste každý vyberie.

Mnohí sa pri výbere oblečenia zameriavajú nielen na vzhľad, ale aj na značku. To platí nielen u dám, ale aj u pánov.

Športová kolekcia pre mužov

Nová kolekcia športového pánskeho oblečenia je cool. V takýchto kúskoch muži nielen dobre vyzerajú, ale cítia sa v nich aj pohodlne. Možno sa totiž obliecť ako športovo, tak zároveň štýlovo a značkovo!

Aký štýl má váš náprotivok dámy najradšej? Vyberá si športové kúsky, alebo skôr také, ktoré sa hodia k formálnejšiemu outfitu? Či už preferuje ktorýkoľvek štýl, v predajniach obchodného reťazca KiK si teraz príde na svoje každý muž.

Značkové kúsky

Vybrať si môže z radu štýlových značkových tričiek, ktoré sú dostupné v mnohých príjemných farbách, a ktoré sa výborne hodia pre letné obdobie. A obliecť sa v KiK môže od hlavy až k päte. Doslova.

Mimo polo tričiek, tielok a tričiek v novej športovej kolekcii nájde totiž aj značkové šortky, alebo cool ponožky, ktoré mu budú spoločne skvele ladiť. Navyše ceny sú viac než priaznivé, a pohybujú sa od necelých 3 € za ponožky až po necelých 12 € za šortky a polo tričko.

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: pánske oblečenie, značkové oblečenie, KiK