Pánske tašky Elega

Pánske tašky Elega

Kategórie: Tašky a kabelky

Módny svet na nás neustále chrlí nové trendy. Učíme sa byť dokonalí a nosiť moderné oblečenie. Keďže by mal byť celý outfit perfektný, kladieme dôraz aj na doplnky. Na druhej strane pozorujeme tlak nielen zo strany verejnosti, zaujímať sa o pôvod produktov, ktoré využívame. Máme tu teda dva protipóly. Jeden nás láka blýskavým pozlátkom krásy a druhý nás núti zamýšľať sa nad históriou oblečenia a doplnkov. Rada vám dnes predstavím značku, ktorá spája oba faktory. Značku s jasným pôvodom, históriou a dôrazom na módnu stránku – Elega.

V tomto článku sa zameriam na novú kolekciu pánskych tašiek, pretože ide o tému pomerne nedocenenú. Módne móla síce vládnu pánskymi taškami aj kabelkami, ale my sa stále bojíme tento doplnok zaradiť do šatníka slovenského muža. Na mysli mám momentálne šatník pre bežnú voľnočasovú módu. Muži pracujúci v profesiách vyžadujúcich biznis módu si na kožené aktovky a praktické listové kabelky už zvykli. V uliciach sa však stretávame prevažne s klasickým typom messenger v športovom prevedení. Elega pre mňa predstavuje inšpiráciu moderného muža, ktorý hľadá stred medzi športovou a elegantnou módou.

Spomenula som, ako dôležitý môže byť pôvod značky. Preto len okrajovo pripomeniem, že Elega má svoje korene v Třebechoviciach pod Orebem a dodnes tu so svojou výrobou zostáva. Možno práve história v malom mestečku, kde si ľudia vážia remeselné práce, dala vzniknúť špecifickému poňatiu značky Elega a prísnemu dohľadu nad kvalitou každého produktu.

Nová kolekcia reprezentuje dokonale vyššie uvedené parametre. Luxusný vzhľad a kvalitné spracovanie sú viditeľné pri prvom pohľade. Zdanlivo elegantný look pánskych tašiek Elega môžeme dobre kombinovať s informal módou.

Tašky a kabelky Elega úzko spolupracujú s Danou Morávkovou, ktorá pre nich vytvára pôsobivé kolekcie v duchu najnovších trendov a s dôrazom na vlastný módny apetít.

Zdroj fotografií: www.klarea-bartheldi.com , tovar zakúpite vo vybraných kamenných obchodoch alebo na www.elega.cz

Štítky: tašky ELEGA