Letné novinky zo stajne značky Jordan

Letné novinky zo stajne značky Jordan

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Značka Jordan rozširuje pole pôsobnosti aj do ďalších športov a prichádza s tromi rôznymi bežeckými modelmi s technológiou React, ale aj parádnou letnou kolekciou Jordan x Paris Saint-Germain.

Nike prináša niekoľko letných noviniek zo stajne značky Jordan – čerstvú druhú kolaboráciu s klubom Saint-Germain, ktorá vyústila v predstavení novej kolekcie oblečenia a modelov topánok.

Jordan je uni

Jordan je značka, ktorá vyniká svojim unikátnym postojom – na prvý pohľad je to štýl a aura víťazov a pod povrchom potom nájdete odhodlanosť sa adaptovať, vyvíjať nové technológie a rast. S kolekciou Air Jordan XXXIII sa vykryštalizoval prirodzene aj étos Flight Utility.

Keď vezmete to najlepšie z Nike inovácií a aplikujete na ne špecifický Jordan filter, dostanete odkaz k dedičstvu značky s pohľadom ďaleko dopredu.

Posúvanie hraníc

A práve tejto filozofii sú verné všetky kolekcie a kolaborácie značky Jordan – veria v neustále posúvanie používania nových technológií a materiálov a je oddaná myšlienke otvárať týmto technológiám dvere nielen do prostredia športu, ale predovšetkým do kultúry.

Jordan Brand x Paris Saint-Germain

Nová osobitná kolekcia Jordan Brand x Paris Saint-Germain v sebe snúbi štýl parížskych ulíc a inovatívny prístup k dizajnu. Koncept kolekcie nadväzuje na tému vernosti a komunity tým, že pracuje s živelnosťou ulíc a ich fanúšikov.

Inšpirácia Air Jordan VI

Ikonický štýl Jordan sa premieta do jednotlivých kúskov skrze grafické prvky inšpirované Air Jordan VI a výrazné farby. Okrem oblečenia nájdete v kolekcii aj štyri nové modely topánok: Jordan VI, Jordan Aj low a verziu nového modelu Jordan Mars 270 a Jordan Havoc React.

Kolekciu Jordan Brand x Paris Saint-Germain dostanete od konca júna 2019 u všetkých predajcov značky Jordan.

Zdroj foto: Jordan

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: kolekcia topánok, Jordan x Paris Saint-Germain, Jordan, letné novinky, leto