Smejte sa, no tak šup - keep smiling a hneď!

Smejte sa, no tak šup - keep smiling a hneď!

Kategórie: Dámske oblečenie, Topy, tričká, tielka

Áno, aktuálna dámska kolekcia značky KiK je o pozitívnej a dobrej nálade, smiechu a radosti. Prečo? V zimných mesiacoch občas všetci bojujú so zlou náladou. Tak jej už nedajte šancu a Keep smiling (smejte sa)!

Zamračených tvárí je okolo nás nielen počas chladných dní oveľa viac, než by sme si priali. Tak choďte príkladom všetkým okolo a nahoďte úsmev. Pretože práve úsmev je dámy pre nás všetkých tou najkrajšou ozdobou.

mikina za 11 €
biele tričko s Mickeym za 8 €

Smiling vždy a všade

Nová usmievavá kolekcia obchodného reťazca Kik vám k tomu pomôže. Je plná veselých smajlíkov, ale aj roztomilých postavičiek legendárneho Mickeyho Mouse a jeho dámy Minnie. Roztomilé, smiešne vyobrazenia sa objavujú na tričkách, mikinách, tielkach, tunikách, blúzkach a basic tričkách aj teplákoch.

dlhé tričko za 8 €
čierne tričko za 8 €

Originálne a štýlovo

Oblečte sa originálne a zároveň štýlovo a humorne! Tričká, či mikiny s potlačami smajlíkov zlepšia náladu nielen vám, ale aj vášmu okoliu. Môžete ich kombinovať napríklad s denimom, ku ktorému sa skvele hodia. Stačí upustiť uzdu fantázii. Či už zvolíte klasické džínsy, alebo napríklad denimovú vestičku, nemôžete šliapnuť vedľa.

mikina za 11 € a tepláky za 11 €
sivé tričko za 8 €

Jemne a odľahčene

Všetko dostanete v decentných a jemných aj klasických farbách – bielej, svetlo a tmavo sivej, béžovej, modro-sivej a čiernej, ktoré možno krásne kombinovať s čímkoľvek. Napríklad s džínsami, alebo módnymi nohavicami so širokými nohavicami, so sukňami, či už z denimu, bavlny, plátna, či zmesových materiálov, s najrôznejšími legínami, či teplákmi. A mnohými ďalšími voľnočasovými kúskami.

basic tričká od 3 €

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Kik, kolekcia Keep Smiling, dámska kolekcia, dámske oblečenie, tričká, mikiny