Módne trendy tejto sezóny

Módne trendy tejto sezóny

Kategórie: Dámske oblečenie, Plavky, Dámske šaty, Dámske topánky, Ostatné, Topy, tričká, tielka

Chystáte sa v tejto sezóne na dovolenku, výlet, navštevujete kino, chodíte do práce a na každú túto príležitosť chcete vyzerať skvele? Tak je nutné doplniť si v šatníku nové kúsky módneho oblečenia, aby ste sa na všetkých týchto príležitostiach cítili dobre.

Táto sezóna sa vyznačuje pastelovými farbami, nežnými kvetinovými vzormi, krajkou a volánikmi. Takže je vhodné aby na túto letnú sezónu nechýbali v žiadnom dámskom šatníku dámské šaty, sukne, šortky, nohavice, trička a tielka v pastelových odtieňoch nebesky modrej, hráškovo zelenej, citrónovo žltej, pieskovej, jantárovej a staroružovej. Horúcou novinkou sú dámske maxi šaty a samozrejme nemali by chýbať v šatníku žiadnej ženy. Aké dámske šaty si vybrať, akej farby, záleží od vkusu, ale aj od príležitosti na akej chceme v týchto dámskych šatách zažiariť a oslniť svoje okolie.

Dokonalé oblečená, to znamená aj dobre obutá. Najdôležitejšie je zladiť obuv farebne a štýlovo s oblečením. Aj obuv na túto sezónu sa vyznačuje nenútenou eleganciou pastelových farieb, a preto, keď chcete udržať krok s módou doplňte si vo svojom šatníku spoločenskú, športovú, či plážovú obuv v pastelových farbách.

Módne trendy tejto sezóny cítiť aj pri vode, na pláži a kúpalisku. Moderné trendy plavky 2012 hýria všetkými farbami a vyznačujú sa kvalitnými materiálmi. Módny návrhári nezabudli ani na ozdobné doplnky na dámskych plavkách. Jednofarebné plavky s ozdobnými doplnkami pôsobia neodolateľne, strhnú pozornosť a budete v nich vyzerať zaručene skvele.

Zorientovať sa v módnych trendoch tejto sezóny nie je ľahké, ale pravidla pri výbere dámskych šiat, obuvi a plaviek sú rovnaké. Vyberme si to čo je moderné, trendy, čo sa nám páči, v čom sa budeme cítiť dobre.

Štítky: dámske plavky, dámska obuv, dámske šaty