Do školy aj pre voľno: detská zimná móda

Do školy aj pre voľno: detská zimná móda

Kategórie: Oblečenie - eshopy

Nejaké spodky, hrubé omínajúce svetre alebo uniformné kombinézy pre deti sú už dávno minulosťou. Dnes frčia hravé vzory, veselé farby a funkčné materiály. Čo je tento rok v zime v kurze pre vaše ratolesti?

Tri bundy v jednej za 19 €Tri bundy v jednej za 19 €

Každý obchodný reťazec dnes má vlastné kolekcie odevov – pánskych, dámskych a detských. Nie inak tomu je u módneho reťazca KiK. Jeho kolekciami sa môžete inšpirovať pre nastávajúce chladné dni.

lyžiarske tielka za 8 € a lyžiarske spodky za tú istú cenulyžiarske tielka za 8 € a lyžiarske spodky za tú istú cenu

Ich zimné oblečenie pre deti je hravé, veselé, pestré a zároveň praktické a funkčné. Hýri nielen farebnosťou, ale aj roztomilými motívmi. Nájdete tu bodky, prúžky a motívy zvieratiek.

lyžiarska bunda za 16 € a nohavice za 13 €lyžiarska bunda za 16 € a nohavice za 13 €

Všade vonku sa deti môžu pohodlne pohybovať, vďaka funkčným materiálom, ktoré ich udržia v teple a nepripustí k telu a pokožke mokro ani chlad. Mimo pekných a praktických zimných búnd a nohavíc, dostať kúpiť aj hrejivé flísové mikiny, tiež si možno vybrať z množstva zimných rukavičiek, prstových aj palčiakov, čiapok a veľmi obľúbené kruhové šály, ktoré nikde vaše milé deti nestratia a ani ich konce nepovláčia v snehu.

kruhové šály za 4 € a rukavice za 5 €kruhové šály za 4 € a rukavice za 5 €

Komplet zimnej bundy a nohavíc môžete kúpiť za necelých 29 €, doplnky v podobe rukavíc, čiapok alebo kruhových šálov potom sú za cenu štartujúcu na 4 € kus. Hrejivé flísové mikiny s roztomilými uškami na kapucni a motívmi zvieratiek vyjdú na 7 € za kus.

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Jelínková

Štítky: detská, zimná móda, zimné oblečenie, nohavice, bundy, čiapky, šály, rukavice